Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1350 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: okolice Dornstetten
  • Kod pocztowy: 72280
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis seniora

Podopieczny ma zaawansowaną demencję, opieka nad nim wymaga profesjonalnego podejścia oraz dużo cierpliwości. Jest oporny, nie chce mu sie wstawać z łóżka, nie pomaga przy kapieli lub prysznicu, trzeba nim umiejętnie pokierować. Nie ma orientacji ani w czasie ani w przestrzeni. Trzeba pomagać  w każdej czynności, ubieraniu, rozbieraniu, myciu, jedzeniu. Pan nosi pieluszki, które trzeba zmieniać. Jeżeli chce iść do toalety za większą potrzebą, należy towarzyszyć i dopilnować aby się nie ubrudził. W nocy czasami się budzi ale opiekunka nie wstaje, żona podopiecznego śpi w tym samym pokoju i przejmuje opiekę. Małżonka jest sprawna fizycznie i intelektualnie, nie wymaga opieki.

Organizacja pracy, warunki bytowe

Całość pracy rekompensuje przepiękna szwarcwaldzka okolica. To wspaniałe krajobrazy i czyste powietrze. Co prawda nie ma za dużo czasu wolnego ale zawsze można wyjść na papierosa do ogródka i wolnej chwili zregenerować siły. Sklepy są w pobliżu, można pójść na piechotę. Żona podopiecznego gotuje lub pomaga w przygotowaniu posiłków.

Opiekunka ma do swojej dyspozycji pokój z balkonem, własną łazienkę i toaletę. Do najbliższego miasta jest 8 km można pojechać pociągiem np. na basen lub na zakupy.

Na miejsce najlepiej dojechać małym busikiem pod wskazany adres.

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz praktycznego doświadczenia w opiece nad chorym z demencją.

Zyskaj dodatkową premię wakacyjną nawet do 150 EUR netto.

 

https://www.carework.pl/aktualnosci/kadry-i-place/nawet-150-euro-netto-premii-za-wakacje/


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6103.

Powrót do ofert pracy