Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Neresheim
  • Kod pocztowy: 73450
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis naszej podopiecznej

Podopieczna ma 81 lat i choruje na demencję. Bywa zdezorientowana, zagubiona, przekłada różne rzeczy w mieszkaniu, ma spore problemy z pamięcią. Seniorka ma też słaby wzrok i cierpi na zespół cieśni kanału nadgarstka. Porusza się samodzielnie. Jej chód jest nieco chwiejny i niepewny ze względu na problemy ze wzrokiem. Nie nosi pieluszkomajtek, ani wkładek. Samodzielnie korzysta z toalety. Dzień rozpoczyna pomiędzy 8:00 a 9:00. Na śniadanie wystarcza jej bułeczka z dżemem. Po posiłku zasiada w fotelu, aby odpocząć. Około 10:00 rozpoczyna się poranna toaleta. Podopieczną należy wspierać podczas mycia, ubierania. Niestety nie zawsze pozwala sobie pomóc. Nie lubi, gdy jej się ktoś narzuca lub gdy jest do czegoś usilnie nakłaniana np. do założenia jakiejś części garderoby. Wywieranie na niej presji prowadzi do rozdrażnienia. Zdarza jej się podnieść głos, okazać poirytowanie. W takich sytuacjach trzeba zachować spokój i cierpliwość, wycofać się. W południe opiekun podaje obiad. Seniorka ma spory apetyt. Lubi zjeść smaczny, domowy posiłek. Po obiedzie czas na chwilę odpoczynku. Po południu można wybrać się z podopieczną na zakupy, lub na spacer po okolicy. Około 15:00 podajemy kawę, ciasto i owoce. To czas na wspólne rozmowy, przeglądanie albumów, oglądanie telewizji i inne ciekawe zajęcia. O 18:00 przygotowujemy kolację. Po posiłku opiekun może odpocząć w swoim pokoju. Około 22:00 seniorka kładzie się spać. Wystarczy upewnić się, że starsza Pani wykonała wieczorną toaletę, przebrała się do koszuli nocnej i położyła się w łóżku.

Dla opiekuna/opiekunki przygotowano osobny pokój z dostępem do Internetu. Jest też osobna łazienka i toaleta. Czas wolny najlepiej omówić na miejscu z rodziną. Jest przerwa popołudniowa i dłuższa pauza. Sklepy są w pieszym zasięgu. Na zakupy można bez problemu wybrać się pieszo.

Poszukujemy opiekuna z dobrą znajomością języka niemieckiego. Mile widziana osoba z doświadczeniem w opiece nad osobami z demencją.

W domu podopiecznej nie wolno palić papierosów.

200 EURO netto – zgarnij wielkanocną premię!

200 EURO netto – zgarnij wielkanocną premię!


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6956.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork