Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Dettingen an der Erms
  • Kod pocztowy: 72581
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Pomimo sędziwego wieku oraz lekkiej demencji, seniorka jest bardzo samodzielna i niezależna. Potrafi o siebie zadbać. Samodzielnie się ubiera, myje, chodzi do toalety, porusza się po domu i je posiłki. Bywa osłabiona i czasami trzeba jej podać rękę przy siadaniu i wstawaniu. Z informacji opiekunek, które były na zleceniu wiemy, że podopieczna nie ma agresywnej demencji tylko jest nadpobudliwa, nie potrafi usiedzieć spokojnie, chodzi, szuka. Opiekunka nie zamyka łóżka w nocy, podopieczna sama wstaje do WC (opiekunka ma w pokoju babyfon). Co dziennie, dwa razy po kawie i kolacji chodzi z opiekunką na spacer. Cały dzień jest idealnie zaplanowany, od pobudki o 6.45 do wieczora 21.00 gdy starsza pani idzie spać.

Warunki bytowe opiekunki

Opiekunka osób starszych ma do swojej dyspozycji pokój z dostępem do Internetu, własną toaletą, łazienka jest wspólna.Czas wolny uregulowany, codziennie od 13.00 do 15.00. Sklepy są w pobliżu, można pójść na piechotę. Na zleceniu można palić papieroski – oczywiście na zewnątrz domu.

Oczekiwania

Język niemiecki w stopniu dobrym.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 65 520 47 18 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 3898.

Powrót do ofert pracy