Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1198 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: okolice Reutlingen
  • Kod pocztowy: 72760
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Podopieczna od niedawna mieszka sama, jej mąż przebywa w szpitalu i raczej już nie wróci do domu. Rodzina zdecydowała, że seniorka nie powinna przebywać  sama pomimo, że jest jeszcze bardzo aktywna, samodzielna i w zasadzie wszystko robi wokół siebie. Ma jednak początki demencji i należy „mieć ją na oku” nie dając jej tego oczywiście odczuć. Trzeba być w tzw. cieniu i na ewentualne zawołanie. Lubi wszystko robić sama ale nie do końca dokładnie więc gdy jej nie ma w pobliżu trzeba poprawić to i owo. Jest miła ale musi się przyzwyczaić do nowej sytuacji, że miejsce męża zastąpiła obca osoba – opiekunka.

Na miejscu jest jeszcze wszystko w organizacji, jest telefon i tanie połączenia więc można dzwonić, Internet w trakcie załatwiania ale pod znakiem zapytania.

Opiekunka ma do swojej dyspozycji pokój z balkonem oraz toaletę i łazienkę do osobistego użytku.

Sklepy są w pobliżu ale można pojechać i rowerem i samochodem, dlatego mile widziane jest prawo jazdy.

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego, pożądane cechy charakteru : cierpliwość i uprzejmość.

 

Premia wakacyjna

https://www.carework.pl/aktualnosci/kadry-i-place/nawet-150-euro-netto-za-prace-w-wakacje-sprawdz/

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6666.

Powrót do ofert pracy