Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Reutlingen
  • Kod pocztowy: 72766
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Podopieczna ma 90 lat, jest bardzo drobnej budowy ciała (waży zaledwie 38kg).  Porusza się przy pomocy balkonika lub laski. Wymaga asekuracji. Często miewa zawroty i ma problemy ze wzrokiem. W nocy 1-2 razy należy pomóc zaprowadzić ją do toalety. Podopieczna dla bezpieczeństwa nosi pieluchy. Pielęgnacja ciała rano i wieczorem.

Pani potrafi zjeść samodzielnie posiłki. Jest sprawna intelektualnie, nie ma zaburzeń pamięci.
Nasza podopieczna jest bardzo łagodnego usposobienia. Niedawno została wdową. Chętnie pomaga w przygotowaniu obiadu, spędza czas w ogrodzie lub chodzi do kościoła.

Dla opiekunki został przygotowany osobny pokój z własną toaletą. Łazienka jest wspólna. To domek jednorodzinny z ogródkiem. Sklepy są w pobliżu, na zakupy można pójść na piechotę.

To zlecenie dla osoby niepalącej papierosy.

Więcej informacji na temat przebiegu dnia:

7:00 pobudka i poranna toaleta. Następnie – wspólne śniadanie. Po śniadaniu opiekunka zajmuje się domem, sprząta, robi pranie, planuje zakupy itp. Ze względu na niedowagę podopiecznej, podajemy seniorce kilka (5-6) porcji posiłków/przekąsek w ciągu dnia. Na tym zleceniu ważne są zdolności kulinarne. Każdego dnia gotujemy świeże, pełnowartościowe posiłki. O 12:00 podajemy obiad. Później czas na przerwę. Po odpoczynku podajemy koleją przekąskę w postaci owoców lub warzyw. Gdy pogoda dopisuje seniorka chętnie wychodzi na spacery.  O 18:30 kolacja. Podopieczna nie kładzie się spać o stałej porze

Od opiekuna/opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 65 520 47 18 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6370.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork