Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1400 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Norderney
  • Kod pocztowy: 26548
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nasz podopieczny

To otwarty i towarzyski Pan. Kiedyś pracował w branży turystycznej, w jego domku ciągle przewijali się nowi goście lub znajomi. Cierpi na niewydolność serca i chroniczne zaparcia. Jest osłabiony, niepewnie się porusza, najczęściej za pomocą balkonika lub na elektrycznym wózku inwalidzkim. W domku jest też winda przyschodowa. Codziennie rano przychodzą służby medyczne, zakładają rajstopy uciskowe, podają lekarstwa, pomagają w porannej toalecie. Podopieczny w pełni kontroluje potrzeby fizjologiczne – nie nosi pieluszek. Czasami budzi się w nocy ale nie potrzebuje pomocy opiekunki. Lubi świeżo przygotowane posiłki, spożywa je samodzielnie, mało pije, więc należy dopilnować aby przynajmniej do posiłku czegoś się napił. Jeszcze do niedawna jeździł na skuterze, wychodził do restauracji. Teraz w większości spędza czas w domu. Trzy razy w tygodniu odwiedza go znajoma od 8.30 do 12.30. Do starszego Pana trzeba mówić głośno i wyraźnie, ma niewielkie kłopoty z pamięcią – taka początkowa demencja. Senior ze względu na wiek, staje się coraz słabszy, ma coraz mniej siły. Wszystkie czynności wykonuje powolutku.

Poza tym podopieczny chętnie czyta, słucha muzyki, ogląda telewizję, spędza czas w ogrodzie, rozmawia.

Warunki mieszkaniowe dla opiekuna i organizacja pracy na zleceniu

To istny raj 🙂 piękna wyspa i miasto uzdrowiskowe. Jest tam wietrznie ale bardzo spokojnie. Cudownie czyste powietrze, piękny krajobraz. Z informacji rodziny wiemy, że na wyspie jest około 20- tu opiekunek z Polski.

Opiekunka/opiekun ma do swojej dyspozycji całe poddasze ( kiedyś mieszkanie dla urlopowiczów). Pokój, kuchnia, toaleta i łazienka. Internet jest bezprzewodowy.

Czasu wolnego aż nadto. Warto spędzić go na świeżym powietrzu spotykając się z opiekunkami z Polski. Ale uwaga to zlecenie to nie urlop 🙂

Sklepy są w pobliżu, na zakupy można wybrać się pieszo lub pojechać na rowerze.

W domu podopiecznego nie można palić papierosów.

Wymagania wobec kandydatów na powyższe zlecenie

Od opiekunki/opiekuna oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego. Osoba, która przejmie opiekę nad naszym 94-letnim sympatycznym podopiecznym powinna być pogodna, cierpliwa i wyrozumiała.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6530.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork