Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Würzburg
  • Kod pocztowy: 97072
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis podopiecznej

Starsza pani jest spokojną osobą,  ma swój rytm życia. Pomimo wielu dolegliwości jest mobilna i nie wymaga specjalistycznej opieki i pielęgnacji. Cierpi na cukrzycę stopnia II, nadciśnienie tętnicze, arytmię, zespół zmian zwyrodnieniowych (kolana). Ma również nowotworowe zmiany na skórze. Porusza się niepewnie, ale samodzielnie.  O potrzebach fizjologicznych trzeba jej przypominać, załatwia je w toalecie. Potrzebuje pomocy tylko w rozebraniu i ubraniu. W dzień zakłada wkładki, a w nocy pieluszkę „na wszelki wypadek”. Czasami budzi się w nocy, ale opiekunka nie musi do niej wstawać. Należy dopilnować, aby przyjmowała odpowiednią ilość płynów. Posiłki spożywa samodzielnie, ale w towarzystwie opiekunki. Jest dosyć sprawna umysłowo. Lubi rozwiązywać krzyżówki, oglądać telewizję i spać. Chętnie gra w Scrabble i Rummicub. Wstaje najczęściej ok. 9 rano i ok. 21 kładzie się spać. Nie toleruje osób palących papierosy.

Warunki mieszkaniowe i  organizacja pracy oraz oczekiwania wobec opiekunki

Mieszkanie położone jest na parterze w śródmiejskiej części Würzburga – do ścisłego centrum dojazd autobusem trwa ok. 15 min.  Opiekunka ma do swojej dyspozycji jasny, przestronny pokój o pow. 20 m kw. Toaleta do własnego użytku, wspólna łazienka.  Jest Internet i telefon.

W wolnym czasie można zwiedzić stare miasto. Godnym uwagi obiektem jest twierdza Marienberg, wzniesiona około 1000 roku, oraz most nad Menem z figurami przedstawiającymi wizerunki świętych.

Sklepy są bardzo bliziutko, można iść piechotą. Większe zakupy np. napoje organizuje syn podopiecznej. Opiekunka powinna angażować starszą panią w przygotowanie posiłków i aktywować ją w ciągu dnia do wszelkich czynności. Wspólnie oglądać telewizję, rozmawiać, spożywać posiłki, wskazane są również gry planszowe.

Przyjazd na miejsce zaplanowany jest autokarem bezpośrednio do Würzburga. Z dworca odbierze opiekunkę syn.

Wymagamy bardzo dobrej lub dobrej znajomości języka niemieckiego. Zdolności kulinarne będą dodatkowym atutem. W domu nie można palić papierosów.

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 3995.

Powrót do ofert pracy