Szczegóły ogłoszenia

 • Wynagrodzenie netto: 1211 EUR netto / miesiąc
 • Termin rozpoczęcia zlecenia:
 • Miejsce pracy: Donzdorf
 • Kod pocztowy: 73072
 • Długość zlecenia: 8 tygodni
 • Dostęp do Internetu: tak
 • Sklepy w pobliżu: tak
 • Płeć podopiecznego: mężczyzna
 • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Praca w opiece już za kilka dni!

Praca w opiece nad starszym panem, który cierpi na rzadkie schorzenie – zespół Schwartza – Baretta (SIADH), osteoporozę, ma rozrusznik serca. Wstaje i siada samodzielnie, porusza się z balkonikiem, poza domem na większe odległości na wózku inwalidzkim.  Czasami trzeba pomóc mu wstać z ubikacji ale jest to naprawdę pomoc a nie dźwiganie. Pieluszki i wkładki na wszelki wypadek – starszy pan zachował kontrolę nad czynnościami fizjologicznymi.  Poranną i wieczorną toaletę wykonują niemieckie służby medyczne.  Przejmują także pracę w opiece nad panem, kiedy nasza opiekuna ma wolne, na zmianę  z członkami rodziny podopiecznego. Pan ma trójkę dzieci i czworo wnucząt. Rodzina jest bardzo ze sobą związana i chętnie pomaga w rozwiązywaniu ewentualnych problemów w pracy w opiece. Bardzo cenią pracę polskich opiekunek.

Pan jest niekłopotliwą i mało angażującą otoczenie osobą, ma już swoje lata i ceni sobie po prostu własny spokój. Lubi dobrze zjeść, najbardziej smakują mu typowe niemieckie potrawy. Jest na początku trochę zdystansowany ale szybko nabiera zaufania. Uwaga – pan nie toleruje osób palących papierosy!

Warunki bytowe i organizacja pracy w opiece.

Opiekunka ma do dyspozycji duży, osobny pokój (sanitariaty do wyłącznego użytku). Pokój jest naprawdę ładnie wyposażony. Jest dostęp do Internetu, można korzystać z tanich połączeń telefonicznych do Polski na telefony stacjonarne. Na czas wolny – rower do dyspozycji. Codziennie Mittagspause a dwa razy w tygodniu pomiędzy 13 a 18 dłuższa przerwa. W tej samej miejscowości pracuje duże opiekunek osób starszych z Polski. Zmienniczka, która chce tam wracać w połowie stycznia 2017 zapewnia, że w można poznać sympatyczne koleżanki opiekunki i nie trzeba się bać samotności i nudy na przerwach. Większe miejscowości w pobliżu to Göppingen (17 km)  i Schwabisch Gmund  (18 km).  Klient preferuje dojazd busikiem „pod drzwi” albo można dojechać autokarem Schwabich Gmund, rodzina odbierze z dworca. Alernatywnie dojazd  do Ulm i stamtąd  regionalnym pociągiem. Zwrot kosztów podróży do wysokości 150 Euro w obie strony. Zmienniczka wyjeżdża  19 listopada. Na przekazanie obowiązków pomiędzy opiekunkami przewidziano 2 dni.

Oczekiwania w stosunku do opiekunki.

Mocno komunikatywna znajomość języka niemieckiego.  Prawo jazdy nie jest wymagane. Tak jak w większości miejsc pracy, klient oczekuje, że opiekunka będzie osobą pogodną i wesołą, cierpliwą i życzliwe ustosunkowaną do taty.  Oferta nie jest skierowana do osób palących papierosy – i starszy pan i jego rodzina są zdecydowanymi wrogami nałogu tytoniowego.

Warunki zatrudnienia i ogólny opis obowiązków w pracy opiekunki. Dodatkowa premia w wysokości 288 euro netto za pracę w okresie świąteczno – noworocznym!

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

Zanim wyrazisz zgodę zapoznaj się z pouczeniem znajdującym się poniżej.

* ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Pouczenie:

 1. Współadministratorami danych osobowych są:
  • CareWork24 Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie [kod 00-867 Warszawa], ul. Jana Pawła II 27, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000562201, NIP 6972316254, REGON 361729081,
  • CareWork Sp. z o.o. Plus Sp. k. z siedzibą w Strzelcach Opolskich [kod 47-100 Strzelce Opolskie], ul. Henryka Pobożnego 1, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000651140, NIP 7561980057, REGON 366026556,
  • GKT Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach [kod 44-100 Gliwice], ul. Dolnych Wałów 9, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000491645, NIP 6312651584, REGON 243443002,
  • GKT Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Strzelcach Opolskich [kod 47-100 Strzelce Opolskie], ul. Henryka Pobożnego 1, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000249722, NIP 7561894487, REGON 160058998,
   z którymi może się skontaktować się pisząc na adresy ich siedziby, lub pod numerem telefonu 32 336 90 60 fax:32 720 20 84
 2. Z inspektorem danych osobowych może się Pan/Pani skontaktować poprzez Tel: 32 336 90 60 lub pisząc na adres 44-100 Gliwice ul. Dolnych Wałów 9, e-mail: daneosobowe@carework.pl
 3. Podstawą przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji będzie udzielona przez Panią/Pana zgoda (ART. 7 RODO) w celach, na które wyrazi Pan/Pani zgodę.
 4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie wyrażonej zgody, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.
 5. Jeżeli wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych do celów marketingowych Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane również w tym celu.
 6. Wyrażana przez Panią/Pana zgoda ma każdorazowo charakter dobrowolny jednak bez niej nie będziemy mogli informować o ofertach pracy jakie posiadamy i z jakich mógłby/by Pani/Pan skorzystać, konkursach oraz programach lojalnościowych.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej bez odrębnej zgody.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres prowadzenia działalności przez Współadminitratorów, a w przypadku wycofania zgody do momentu złożenia oświadczenia w tym przedmiocie, z zastrzeżeniem, że zaprzestanie przetwarzania danych nastąpi wyłącznie w zakresie, w jakim nastąpiło wycofanie zgody (tj. w zakresie poszczególnych celów przetwarzania danych osobowych – (rekrutacja lub marketing usług).
 9. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 10. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. lub powszechnie obowiązujących przepisów.
 11. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach dopasowania posiadanych kwalifikacji do proponowanej Pani/Panu oferty pracy oraz poprzez elektroniczne metody rekrutacji.
 12. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji Pani/Pana dane osobowe mogą być również powierzone do przetwarzania podmiotom powiązanym ze Współadministratorami lub podmiotom, którym dane przekazywane są na zasadzie powierzenia o ile jest to konieczne dla prawidłowego zrealizowania procesu rekrutacji (np. klientom poszukującym opiekuna lub partnerom którzy współpracują ze Współadministartorami przy obsłudze klientów mających zapotrzebowanie na usługi opieki).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4393.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork