Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1400 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Oberboihingen
  • Kod pocztowy: 72644
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim się opiekujemy?

Nasz podopieczny to sympatyczny pan w wieku blisko 90 lat. Jego stan wymaga – pomimo iż oferujemy to miejsce jako praca w opiece na wakacje – doświadczenia w pielęgnacji chorych w łóżku. Pan kilka lat temu przeszedł wylew, ma zawroty głowy, nie potrafi sam wstać, nie ma za bardzo siły pomagać.  Do pionizowania i transferu „wózek inwalidzki – łóżko – wózek inwalidzki”używa się  podnośnika. Noce przesypia spokojnie.

Czynności mycia, golenia i ubierania obywają się w łóżku (łazienka jest za mała na dwie osoby i nie jest przystosowana do potrzeb osób starszych). Do kąpieli przychodzą służby medyczne.

Potrzeby fizjologiczne – kaczka i podsuwacz, pieluszkę zakłada się na wszelki wypadek. Starszy pan jest wdzięczny za pomoc,  jest bardzo osłabiony. Od niedawna podjęta została intensywna rehabilitacja – przychodzi fizjoterapeuta i osoba do tzw. Krankengymnastic.

Kontakt z podopiecznym.

Pan całkiem dobrze widzi, nosi aparat słuchowy. Mówi z naleciałościami dialektu. Zachował sprawność umysłu, nie cierpi na demencję. Lubi porozmawiać, oglądać telewizję. Kiedyś dużą przyjemność sprawiało mu gotowanie, obecnie nie jest w stanie tego robić. Ma dobry apetyt, nie ma specjalnej diety. Woli potrawy łagodne w smaku.

Informacje organizacyjne.

Starszy pan mieszka sam w jednopiętrowym domku jednorodzinnym, przed domem mały trawnik i kwiaty. Zajmuje pokoje na dole, dla opiekuna jest ładny, świeżo wyremontowany i wyposażony w ładny sprzęt pokój na górze.  Można również korzystać z drugiego pokoju na tym samym piętrze.
Rodzina podopiecznego jest związana z medycyną. Córka mieszka ok. 20 km od taty. Rodzina robi większe zakupy, drobne, codzienne – opiekun. Opiekun ma wpływ na listę zakupów.  Do sklepów jest bardzo blisko – Edeka, piekarnia w odległości 15 min spokojnym krokiem. Kościół katolicki – ok. 20 min pieszo. Po zakupy czy do kościoła można również jechać samochodem. Na czas wolny – bardzo blisko jest piękne jezioro, można podjechać do Nürtingen. Dostęp do Internetu – kabel.

Kogo szukamy?

Osoby, który zna trochę więcej niż podstawy języka niemieckiego, ma czynne prawo jazdy i doświadczenie w opiece nad chorymi wymagającymi pielęgnacji w łożku. Można palić papierosy ale poza domem.

Praca w opiece na wakacje jest u nas dodatkowo premiowana

W 2019 r można zarobić 150 Euro netto dodatkowo za pracę w opiece, premia na wakacje i jej warunki – zajrzyj tu

Interesujesz się tym miejscem pracy a masz dodatkowe pytania?

Zadzwoń:

– kom. 880 222 772 (pn-pt. od 9 do 15) – Małgorzata

lub skorzystaj z formularza kontaktowego tu

Możesz też wypełnić zgłoszenie poniżej.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 880 222 772 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 7277.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork