Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1400 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Quickborn
  • Kod pocztowy: 25451
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Pani po lekkim udarze

Nasza podopieczna jest wysoką osobą, ponad 170 cm, normalnej budowy ciała. Latem 2017 roku przeszła lekki udar. Wymaga pomocy przy wstawaniu i siadaniu, przesiadaniu się. Dobrze współpracuje, transfer nie jest ciężki. Cały czas stara się ćwiczyć chodzenie – potrafi zrobić kilka kroczków przy balkoniku.Większość dnia spędza w wózku inwalidzkim. Ma założony cewnik, kontroluje jelito grube, wymaga pomocy przy siadaniu, wstawaniu z ubikacji i oczyszczeniu. Służby medyczne przychodzą do zakładania rajstop uciskowych. Posiłki spożywa samodzielnie, trzeba tylko jedzenie pokroić na mniejsze kawałki. Noce są bez zakłóceń.

Charakter podopiecznej

Jest osobą sprawną psychicznie, nie ma problemów z porozumiewaniem się, ma dobry słuch i wzrok. Jest osobą bezpośrednią, trochę szorstką. Zdarza się jej „odburknąć”, jednak dla opiekunki stara się być rzeczywiście miła.  Oczekuje od opiekunki pomocy w określonych sytuacjach, nie trzeba przy niej siedzieć.  Pani przed południem dużo przysypia na wózku lub na fotelu, po południu chętnie ogląda telewizję. Ma ładny tzw. ogród zimowy, taras. Pomimo świadomości szkodliwości nałogu pali kilka papierosów dziennie.

Informacje organizacyjne

Dom jednorodzinny, dla opiekunki pokój ok. 35 kw, łazienka i toaleta do wyłącznego użytkowania. Dostęp do Internetu przez stałe łącze (kabel). Sklepy w bliskiej okolicy  (np. Netto – 2 min pieszo). Zakupy robi się w porozumieniu z podopieczną, pani nie jest osobą rozrzutną ale nie ma problemów z jedzeniem. Jajka i ziemniaki zamawia się z gospodarstwa.

Organizacja czasu wolnego i codziennych przerw bez zarzutu, starsza pani może zostawać sama. Na czas wolny jest rower do dyspozycji.

Praca w opiece blisko Hamburga, w Quickborn. Odległość do ścisłego centrum (Hamburg-Mitte) – ok. 35 km, jest dojazd S-Bahn ale trwa ok. 1,5 godziny. Znacznie bliżej są inne, ciekawe dzielnice Hamburga do zwiedzania – Eidelstedt (21 min), Veddel (30 min). W domu nie ma zwierząt.

Czasami mamę odwiedza syn, ma przyjaznego psa.

Niedaleko od tego miejsca jest nasza inna oferta –  praca w opiece blisko Hamburga. Istnieje możliwość wspólnego spędzania czasu z inną koleżanką – opiekunką.

Kto może aplikować na tą ofertę pracy?

Zapraszamy wszystkie opiekunki, które potrafią rozmawiać o codziennych sprawach po niemiecku. Jest to dobre miejsce dla opiekunów z północy Polski oraz tych, którym odpowiada praca w opiece blisko Hamburga, ponieważ mają tam krewnych lub znajomych. Przypominamy, że podopieczna jest osobą palącą papierosy.

Masz dodatkowe pytania? Zadzwoń do biura w Poznaniu pod nr stacjonarny 61 662 10 81 lub 82

albo

do Pani Moniki na komórkę 698 909 075

w godz. 10-16 od pn-pt

albo przez formularz kontaktowy

Rozmowa rekrutacyjna przebiegnie szybciej, jeżeli skorzystasz z formularza poniżej z informacjami na temat RODO.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6507.

Powrót do ofert pracy