Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1350 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Stuttgart
  • Kod pocztowy: 70619
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Praca w Stuttgarcie, blisko centrum miasta.

Praca w Stuttgarcie w opiece nad chodzącą panią, która w 2017 roku będzie świętowała 99 urodziny!  Pani jest osobą chodzącą, nie ma żadnych szczególnych jednostek chorobowych. Jej główne schorzenie to zawroty głowy. Cierpi na ogólne osłabienie starcze, nie ma objawów demencji. Można się z nią dobrze porozumieć. Potrzebuje pomocy przede wszystkim przy myciu i ubieraniu. Do pomocy przychodzą niemieckie służby medyczne i pomimo, iż podopieczna nie wymaga dużo pomocy, prosimy aby tego nie zmieniać.  Starsza pani kontroluje potrzeby fizjologiczne, nosi wkładki na wszelki wypadek. Trzeba ją asekurować przy chodzeniu nie tylko ze względu na zawroty ale również ze względu na słaby wzrok. Jedzenie musi być pokrojone na małe kawałki – starsza pani ma problemy z przełykaniem. Ma swoje przyzwyczajenia, które należy respektować. Potrzebuje kilku dni na przyzwyczajenie się do nowej osoby. Jest raczej małomówna, przytłoczona wiekiem i starością ale umysłowo funkcjonuje bardzo dobrze.

Dobra oferta pracy dla wegetarianki!

Starsza pani mieszka sama w dużym, ponad 100 metrowym mieszkaniu, położonym w odległości 10 min jazdy U-Bahn od centrum  Stuttgartu. Dla lepszej orientacji osób, dla których ważny jest rejon pracy w Stuttgarcie – jest to na skraju parku Eichenhain, w południowej części miasta. Do dyspozycji opiekunki jest ładny, osobny pokój. Wspólne użytkowanie sanitariatów, duży balkon z widokiem na park. Do zadań opiekunki należy przede wszystkim prowadzenie domu (pranie, sprzątanie, robienie zakupów) oraz gotowanie. Podopieczna preferuje dietę wegetariańską a więc to nie jest dobre miejsce pracy dla osób, które lubią tradycyjną kuchnię z dużą ilością wędlin i mięsa. Jesteś opiekunką, która nie jada mięsa? Praca w Stuttgarcie czeka!

Kogo szukamy na to miejsce pracy w opiece?

Opiekunki z dobrą lub bardzo dobrą znajomością języka niemieckiego, która jest gotowa zaakceptować przyzwyczajenia żywieniowe starszej pani (kuchnia wegetariańska). Na tym miejscu pracy nie ma dostępu do Internetu ale jest dobrze uregulowany czas wolny i można znaleźć kafejkę internetową w Stuttgarcie. Nie wymagamy prawa jazdy, nie jest potrzebne duże doświadczenie w pielęgnacji osób starszych. Kandydaci palący papierosy nie będą zaakceptowani przez podopieczną.

Tu sprawdzisz, jakie ogólne obowiązki wykonują opiekunki w Niemczech.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4901.

Powrót do ofert pracy