Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Bad Marienberg
  • Kod pocztowy: 56470
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis zlecenia

Na doświadczoną, godną zaufania oraz niepalącą papierosy opiekunkę/opiekuna czeka 88-letnia Pani, mieszkająca w malowniczej, górskiej miejscowości w domku pod lasem.

Starsza pani jest po operacji obydwu bioder. Jest pacjentką leżącą. Wszystkie czynności związane z higieną ciała należy wykonać w łóżku. Po porannej toalecie do Pani przychodzą rehabilitanci, którzy wykonują różne ćwiczenia i zmieniają pozycję podopiecznej. Bardzo ważne jest, aby pani nie leżała ciągle w jednej pozycji. Należy ją regularnie odwracać z boku na bok. Wieczorną toaletę przejmują służby medyczne – myją podopieczną, przebierają i opatrują odleżyny.

Seniorka choruje też na demencję i ma problemy ze słuchem, dlatego trzeba do niej mówić głośno i wyraźnie. Dni u podopiecznej mijają spokojnie. Jest osobą bardzo cichą i spokojną. Nie stosuje żadnej specjalnej diety, lubi owoce i warzywa. Wszystkie posiłki trzeba rozdrabniać. Przez problemy z uzębieniem, nie jest w stanie spożywać twardych, większych kawałków przygotowanych dań.

Warunki bytowe opiekunki oraz organizacja pracy

Dom jest dość duży, opiekunka mieszka wspólnie z podopieczną i zajmuje jego górną część. Ma swój własny pokój i toaletę. Łazienka jest do wspólnego użytku. Jest Internet (WiFi). Czas wolny jest dobrze uregulowany, codziennie od 13.00 do 15.00 oraz dwa razy w tygodniu po 4 godziny. Sklepy są niedaleko ale teren jest górzysty i jeżeli opiekunka wybierze się na piechotę, to trochę się musi powspinać. Na miejscu jest samochód, opiekunka posiadająca prawo jazdy może wybrać się na zakupy autem. Jeżeli nie, to w większych zakupach raz na 14 dni pomaga córka podopiecznej.

Kogo poszukujemy do opieki nad osobą starszą?

Od opiekunki/opiekuna oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Poszukujemy osoby, która nie pali papierosów.

Praca w opiece w uzdrowiskowej miejscowości w Nadrenii

Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5358.

Powrót do ofert pracy