Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1400 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Stuttgart
  • Kod pocztowy: 70374
  • Długość zlecenia: 8
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kogo szukamy?

Miłej opiekunki, która jest zmęczona pracą z chorymi na demencję, wymagającymi dźwigania, bez kontroli nad czynnościami fizjologicznymi, buszującymi po nocach. Nie jest potrzebne prawo jazdy, można palić papierosy (na zewnątrz), nie ma zwierząt domowych, jedna podopieczna. Znajomość niemieckiego w stopniu umożliwiającym swobodną rozmowę na tematy domowe.

Dobre warunki bytowe – osobne mieszkanie w domu jednorodzinnym podopiecznej – tzw. Einlieferwohnung. Praca w opiece w Stuttgarcie, w dzielnicy Im Geiger. Jest to dzielnica położona obok 8 km na północ od Obertürkheim, gdzie zatrzymują się autokary Sindbada.

Nasza podopieczna

To spokojna pani, która zachowała pełną sprawność fizyczną i umysłową (86 lat, normalnej budowy ciała, bez nadwagi). Cierpi głównie z powodu osteoporozy i zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa. Często się zapomina ale nie jest to uciążliwe, to normalne zjawisko w jej wieku. W domu ma następujące środki pomocowe – winda przyschodowa, podwyższenie na toaletę, uchwyty w łazience, balkonik. Jest osobą prowadzącą unormowany tryb życia – przesypia spokojnie noce, lubi rano pospać do ok. 9, wieczorem kładzie się ok. 20.

Z usposobienia jest spokojna, smutna, skoncentrowana na swojej starości i wspomnieniach. Tęskni za utraconą młodością.

Nie ma specjalnych wymogów dietetycznych. Prowadzi dom wspólnie z opiekunką – ustala się razem listę zakupów (w pełni respektuje życzenia opiekunki), menu. Starsza pani lubi mięso i ryby, coś słodkiego do kawy. Lubi wcześniej ustalić co będzie na obiad. Opiekunka – jeżeli chce, może gotować osobno dla siebie lub jeść obiady zaplanowane przez podopieczną.

Organizacja pracy opiekunki

Jest to typowa praca w opiece w Stuttgarcie – „cywilizacja” dookoła domu. Sklepy w pieszym zasięgu, można też korzystać ze środków komunikacji. Lidl, Penny – w odległości 2-3 km, niedaleko piekarnia. Są też możliwości wypoczynku – bardzo blisko jest do parku wodnego.  Kościół katolicki ok. 500 metrów, kościół ewangelicki ok. 900 metrów od domu.

Przerwy na regenerację codziennie po obiedzie (nie robi się w tym czasie np. zakupów, jest to typowe wolne), dłuższe pausy również bez problemu.

Dobrze wyposażone osobne mieszkanie, z kuchnią, łazienką i WC do wyłącznej dyspozycji. Internet przez Stick.

Stała zmienniczka, sympatyczna, otwarta osoba, absolutnie  nie w typie tzw. kierowniczki szteli.

Warunki uzyskania premii za pracę w wakacje – kliknij tu.

Masz pytania do tej oferty – napisz do nas  https://www.carework.pl/kontakt/, zadzwoń (Ada Pawlak, Oddział w Poznaniu tel. stacjonarny, –48 61 662 10 81 lub 82, komórkowy  696814159 (pn-pt 10-16)


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5583 .

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork