Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1200 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Hildesheim
  • Kod pocztowy: 33139
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Praca w opiece nad starszą panią.

Praca w opiece nad smutną babcią. Podopieczna ma 93 lata, nie trzeba dźwigać. Porusza się albo z chodzikiem albo pod rękę z opiekunką. Pani nosi wkładki tylko na wszelki wypadek, zachowała jasność umysłu. Większość czynności – ubieranie i rozbieranie, mycie, jedzenie wykonuje sama lub z niewielką pomocą. Najtrudniej jest jej w łazience. Pod prysznicem jest dlatego krzesełko kąpielowe i są zainstalowane różne pomocne uchwyty. Pani jest generalnie „zmęczona” starością. Bardzo często bywa smutna i przygnębiona, nie stwierdzono u niej jednak depresji. Można ją namówić na gry planszowe, rozmowy, niewielkie spacerki.

Starsza pani jest osobą palącą papierosy, dlatego chętnie przyjmiemy na tą ofertę zgłoszenia od opiekunek palących papierosy. Pali się w pomieszczeniach.

Pozostałe wymagania: dobra znajomość języka niemieckiego, czynne prawo jazdy.

Premia za pracę w okresie Bożego Narodzenia!


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 604 199 425 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5311.

Powrót do ofert pracy