Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1200 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Padeborn
  • Kod pocztowy: 33098
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Starsza pani ma 89 lat, 1,60 cm wzrostu i ok. 70 kg aczkolwiek opiekunki pracujące na tym zleceniu przekazały nam , iż podopieczna straciła ostatnio na wadze. Jest osobą obłożnie chorą , stale leżącą w specjalistycznym, rehabilitacyjnym łóżku. Cierpi na demencję. Ale to spokojna i miła Pani, zdarza się , że ma gorsze dni – ogólnie nie sprawia trudności. Ma problemy z wysławianiem się, nie wszystko rozumie co się do niej mówi, gorzej słyszy. Mieszka sama w domku jednorodzinnym z trawnikiem , nieopodal bo w tym samym mieście , mieszka jej córka.

Pacjentka jest w 100 % zdana na pomoc opiekunki osób starszych. Należy ją myć, rozbierać, zmieniać pieluszki. Jedzenie musi być zmiksowane w formie papki. Noce przesypia spokojnie.

Jedynie co ją jeszcze interesuje to oglądanie telewizji.

Warunki bytowe opiekunki oraz organizacja pracy

Opiekunka zamieszkuje wraz z podopieczną. Zajmuje spory kawałek części domu. Jest Kuchnia, łazienka i sypialnia. Jest Internet, można wykonywać tanie połączenia na telefony stacjonarne do Polski. Czas wolny jest dobrze uregulowany, codziennie w porze poobiedniej od 12.00 do 14.00. oraz 2 x w tygodniu po 4 godziny. Córka dostarcza do domu pieluszki oraz napoje, resztę zakupów organizuje opiekunka. Sklepy są niedaleko domu. Papierosy można palic na zewnątrz np. w ogródku. Opiekunka przygotowuje wszystkie posiłki, śniadania, obiady , podwieczorki i kolacje. Prowadzi również całe gospodarstwo domowe, utrzymuje dom w czystości, pierze pranie, prasuje. Na miejsce najlepiej dojechać dużym autokarem na dworzec główny, skąd opiekunkę odbierze córka podopiecznej.

Wymagania

Wymagamy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Opiekunka powinna być osobą spokojną, serdeczną, cierpliwą ale również asertywną.

Premia świąteczna Wielkanoc 2017

Jeżeli zdecydujesz się na pracę z CareWork w Wielki Piątek, Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny, za każdy z tych dni otrzymasz specjalny dodatek wielkanocny w wysokości 85 EUR. Łącznie daje to w sumie dodatkowe 255 EUR brutto za pracę w czasie wskazanych wyżej trzech świątecznych dni.

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 2824.

Powrót do ofert pracy