Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1400 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Köln
  • Kod pocztowy: 51067
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Podopieczna jest samotnie mieszkającą osobą , ma 74 lata i choruje na demencję w średnim stopniu zaawansowania.  Jej stan zdrowia/samopoczucia zależny jest od pory dnia, bywa, że nie rozpoznaje opiekunki lub bliskich. Pogorszenie następuje głównie po południu a w nocy bywa aktywna. Często wstaje, nawet pięć razy. A to musi siku a to woła opiekunkę. Należy ją zaprowadzić do toalety ponieważ nie może znaleźć drogi powrotnej. Trzeba też zwracać uwagę na jej higienę osobistą aby myła ręce. Ogólnie niechętnie się myje, opiekunka musi  ją nadzorować i pomagać w ubieraniu. Jest mobilna, porusza się samodzielnie. Ma trudności z komunikacją, brakuje je słów, źle słyszy, trzeba do niej mówić wolno, głośno i wyraźnie. Obecnie rodzina przeprowadza ją do nowego mieszkania.

 

warunki bytowe opiekunki

W nowym mieszkaniu opiekunka będzie miała zapewniony pokój 15 m kw. z dostępem do własnej łazienki i toalety. Na miejscu jest WiFi ( bezprzewodowy Internet). Do sklepu jest 10 minut na piechotę. To mieszkanie dla osób niepalących, opiekunka może palić papierosy tylko na zewnątrz domu.

Rodzina jest bardzo zaangażowana w stworzenie odpowiednich warunków zarówno mamie jaki naszej opiekunce. Są bardzo zamożni ,mają własną stadninę i hodowlę koni.

Organizacja pracy na miejscu

Ponieważ opiekunka dość często wstaje w nocy, nad starszą panią, od godzniy 7.00 rano do 15.00/16.00 opiekę przejmuje dodatkowa opiekunka. Ta szykuje śniadania, obiady, robi zakupy oraz  dba o dom. Popołudniami nasza opiekunka zajmuje się podopieczna, czyta jej na głos, rozmawia, przygotowuje kolację. Podopieczna o 21.00 kładzie się spać.

Wymagania

od opiekunki oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego  oraz doświadczenia w opiece nad chorymi z demencją. Prawo jazdy mile widziane.

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6084.

Powrót do ofert pracy