Szczegóły ogłoszenia

 • Wynagrodzenie netto: 1211 EUR netto / miesiąc
 • Termin rozpoczęcia zlecenia:
 • Miejsce pracy: Ingolstadt
 • Kod pocztowy: 85049
 • Długość zlecenia: 6 tygodni
 • Dostęp do Internetu: tak
 • Sklepy w pobliżu: tak
 • Płeć podopiecznego: kobieta
 • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Praca w Ingolstadt.

Praca w Ingolstadt dla doświadczonej opiekunki z umiejętnością wykonywania transferu. Podopieczna ma 69 lat (165 cm wzrostu, 73 kg wagi) i od 4 lat choruje na ALS (stwardnienie zanikowe boczne, zwane też chorobą Charcota lub Lou Gehriga). Jest to choroba neurodegenracyjna, której pierwszymi i głównymi objawami są zaniki mięśniowe. Nasza podopieczna kontroluje jeszcze czynności fizjologiczne ale potrzebuje pomocy przy przesadzaniu z wózka na toaletę. Nie potrafi już pomagać, trzeba wykonywać klasyczny transfer. Górną połowę ciała myje sama ale ponieważ nie może się już schylać nie da rady wykonać samodzielnie mycia od pasa w dół. Podopieczna mieszka z mężem, który pomaga we wszystkich czynnościach opiekuńczych. Noce są spokojne, sporadycznie może być potrzebne podanie maski tlenowej ale są to naprawdę wyjątkowe sytuacje. Pani je samodzielnie, trzeba tylko pokroić posiłki na małe kawałeczki.

Środki pomocowe dla opiekunki.

– łóżko dla chorych na pilota, specjalny szyna transportowa z sypialni do łazienki, uchwyty w łazience, podwyższenie na toaletę, wózki inwalidzkie (zwykły i elektryczny). Trwa załatwianie podnośnika przystosowanego do pomocy w transferze osobom z zanikiem mięśni. Pomimo pełnego wyposażenia domu podkreślamy, że jest oferta skierowana do opiekunów posiadających doświadczenie w pomocy przy opiece nad chorymi z dużym niedowładem. Umiejętność wykonywania transferu jest tu niezbędnym warunkiem bezpiecznie wykonanej pracy w opiece i dla chorej i dla opiekunki. Mąż podopiecznej deklaruje wszelką niezbędną pomoc.

Warunki pracy.

Pomysł skorzystania z pomocy opiekunki osób starszych z Polski pochodzi od podopiecznej. Chciałaby, żeby jej mąż, który bardzo się dla niej poświęca mógł trochę odpocząć. Małżonkowie są inteligentni, są świadomymi ludźmi, którzy zdają sobie sprawę z trudnego charakteru pracy w opiece. W tym samym domu mieszka również ich syn (osobne gospodarstwo domowe), zobowiązał się do pomocy w robieniu cięższych zakupów. Zapewniona jest odpowiednia ilość czasu wolnego. Jest osobny pokój, dostęp do Internetu i telefonu, nie ma zwierząt domowych, rower do wykorzystania w czasie wolnym. W domu nie pali się papierosów (tylko na zewnątrz). Dom położony jest niedaleko pola golfowego w Ingolstadt, w eleganckiej, spokojnej dzielnicy. Bardzo dobry dojazd do centrum środkami komunikacji miejskiej, w razie potrzeby jest też do dyspozycji samochód (prawo jazdy nie jest wymagane). Jest to nowa oferta, wprowadzenia w obowiązki dokona mąż podopiecznej.

Oczekiwania wobec opiekunki.

Szukamy doświadczonej opiekunki, która potrafi wykonywać transfer chorego wózek inwalidzki – łóżko – wózek inwalidzki. Wystarczy średnia znajomość języka niemieckiego. Można palić papierosy ale wyłącznie na zewnątrz. Prawo jazdy nie jest wymagane. Ze względu na to, że w domu zamieszkuje małżeństwo, mile widziane oferty od otwartych, rozmownych opiekunek, które potrafią współpracować z rodziną. Mile widziana umiejętność gotowania. Praca w Ingolstadt jest dobrą ofertą dla opiekunek, które lubią Bawarię.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

Zanim wyrazisz zgodę zapoznaj się z pouczeniem znajdującym się poniżej.

* ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Pouczenie:

 1. Współadministratorami danych osobowych są:
  • CareWork24 Sp. z o.o. Sp. k. z siedzibą w Warszawie [kod 00-867 Warszawa], ul. Jana Pawła II 27, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000562201, NIP 6972316254, REGON 361729081,
  • CareWork Sp. z o.o. Plus Sp. k. z siedzibą w Strzelcach Opolskich [kod 47-100 Strzelce Opolskie], ul. Henryka Pobożnego 1, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000651140, NIP 7561980057, REGON 366026556,
  • GKT Sp. z o.o. z siedzibą w Gliwicach [kod 44-100 Gliwice], ul. Dolnych Wałów 9, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Gliwicach X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000491645, NIP 6312651584, REGON 243443002,
  • GKT Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Strzelcach Opolskich [kod 47-100 Strzelce Opolskie], ul. Henryka Pobożnego 1, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Opolu VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS 0000249722, NIP 7561894487, REGON 160058998,
   z którymi może się skontaktować się pisząc na adresy ich siedziby, lub pod numerem telefonu 32 336 90 60 fax:32 720 20 84
 2. Z inspektorem danych osobowych może się Pan/Pani skontaktować poprzez Tel: 32 336 90 60 lub pisząc na adres 44-100 Gliwice ul. Dolnych Wałów 9, e-mail: daneosobowe@carework.pl
 3. Podstawą przetwarzania Pana/Pani danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji będzie udzielona przez Panią/Pana zgoda (ART. 7 RODO) w celach, na które wyrazi Pan/Pani zgodę.
 4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą na podstawie wyrażonej zgody, w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych.
 5. Jeżeli wyrazi Pani/Pan zgodę na przetwarzanie danych do celów marketingowych Pani/Pana dane osobowe będą wykorzystywane również w tym celu.
 6. Wyrażana przez Panią/Pana zgoda ma każdorazowo charakter dobrowolny jednak bez niej nie będziemy mogli informować o ofertach pracy jakie posiadamy i z jakich mógłby/by Pani/Pan skorzystać, konkursach oraz programach lojalnościowych.
 7. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej bez odrębnej zgody.
 8. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres prowadzenia działalności przez Współadminitratorów, a w przypadku wycofania zgody do momentu złożenia oświadczenia w tym przedmiocie, z zastrzeżeniem, że zaprzestanie przetwarzania danych nastąpi wyłącznie w zakresie, w jakim nastąpiło wycofanie zgody (tj. w zakresie poszczególnych celów przetwarzania danych osobowych – (rekrutacja lub marketing usług).
 9. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
 10. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. lub powszechnie obowiązujących przepisów.
 11. Pani/Pana dane będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. zautomatyzowane podejmowanie decyzji będzie odbywało się na zasadach dopasowania posiadanych kwalifikacji do proponowanej Pani/Panu oferty pracy oraz poprzez elektroniczne metody rekrutacji.
 12. W przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przyszłych rekrutacji Pani/Pana dane osobowe mogą być również powierzone do przetwarzania podmiotom powiązanym ze Współadministratorami lub podmiotom, którym dane przekazywane są na zasadzie powierzenia o ile jest to konieczne dla prawidłowego zrealizowania procesu rekrutacji (np. klientom poszukującym opiekuna lub partnerom którzy współpracują ze Współadministartorami przy obsłudze klientów mających zapotrzebowanie na usługi opieki).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 604 199 425 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5567.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork