Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1100 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Schlangenbad
  • Kod pocztowy: 65388
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Informacje o podopiecznej

Podopieczna mieszka w domku jednorodzinnym wraz z synem i synową. To dwa odrębne mieszkania. Pani choruje na Parkinsona. Schorzenie postępuje. Podopieczna miewa kilka ataków dziennie, sztywnieją jej mięśnie. Cierpi również na przewlekłą obturacyjną chorobę płuc. Jeżeli wystąpią problemy z oddychaniem albo ataki bólu, trzeba podać maskę tlenową. U seniorki pojawiają się również pierwsze objawy demencji. Pani kontroluje potrzeby fizjologiczne, profilaktycznie nosi wkładki higieniczne. W mieszkaniu ze względu na jej niepewny chód jest kilka udogodnień – poręcze i uchwyty dla niepełnosprawnych. Posiłki spożywa samodzielnie, ale trzeba uważać ponieważ miewa problemy z połykaniem. Jej stan zależy od pory dnia. Bywa, że czuje się dobrze. Wtedy chętnie udziela się w domowych czynnościach. Ogólnie jest osobą bardzo sympatyczną, rozmowną i towarzyską. Lubi odwiedzać znajomych i przyjmować gości oraz wyjść czasami  do restauracji lub kawiarni.

Warunki bytowe oraz organizacja pracy na miejscu

Opiekunka ma do dyspozycji oddzielny, ładnie umeblowany pokój w części mieszkalnej syna. Łazienkę i toaletę ma do swojej dyspozycji. Można zabrać laptopa – na miejscu jest dostęp do Internetu przez WIFI. W pokoju jest telewizor. Domek położony jest na wsi, nie ma zwierząt domowych oprócz jednego kota. Na zakupy opiekunka jeździ z podopieczną i córką, która prowadzi samochód. Sklep niestety oddalony jest o 13 km. Podopieczna przyjmuje leki, opiekunka musi pamiętać o regularnym ich podawaniu.

Czas pracy opiekunki rozpoczyna o 7.00 rano, a kończy o 22.30, czas wolny jest na bieżąco ustalany z podopieczną. W kąpieli/prysznicu pomagają służby medyczne.

Oczekiwania wobec opiekunki

Wymagany dobry lub mocno komunikatywny język niemiecki, mile widziane prawo jazdy oraz doświadczenie w opiece nad osobą z Parkinsonem. W domu nie można palić papierosów .

Najlepiej dojechać w weekend małym busikiem pod wskazany adres. Na miejscu jest zmienniczka, która wprowadzi opiekunkę w domowe obowiązki oraz przekaże istotne informacje dotyczące opieki.

Premia wakacyjna

Wystarczy, jeśli przepracujesz 30 dni na zleceniu w Niemczech między 15 lipca a 31 sierpnia, a dodatkowe 100 EUR netto będzie Twoje!

Premia 100 EUR „na rękę” za pracę w wakacje – sprawdź!


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 604 199 425 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5114.

Powrót do ofert pracy