Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1200 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Pforzheim
  • Kod pocztowy: 75179
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Charakterystyka osoby podopiecznej

Starsza Pani ma 87 lat, jest po wylewie. Pomimo częściowego niedowładu i zaburzeń przepływów limfatycznych, potrafi się poruszac za pomoca balkonika i laski. Jest dość aktywna. Z informacji opiekunki, które pracowały na tym zleceniu wiemy, że Pani budzi się w nocy, płacze, bywa depresyjna , trzeba ją uspokoić. Rekompensatą za noc jest duże wsparcie Pflegedienstu ( służb medycznych). Przejmują kąpiel, mycie podopiecznej, co dziennie rano zakładają rajstopy kompresyjnye, podają insulinę i raz w tygodniu sprzątają mieszkanie. Do domu podopiecznej przychodzi również fryzjerka, kosmetyczka do manicure i pedicure oraz rehabilitant. Ponieważ starsza Pani jest cukrzykiem, należy szczególna uwagę zwrócic na dietę. Większość prduktów jest gotowa do spożycia,  część z puszek, część to mrożonki. Jedynie owoce lub sałata są świeże. Niewielką porcję owoców, ciasto lub keksy najlepiej podać do obiadu. Pod żadnym pozorem wieczorem. Posiłki spożywa samodzielnie, dopilnowac należy aby podopieczna piła odpowiednia ilość płynów. Jeżeli chodzi o załatwianie potrzeb fizjologicznych to starsza Pani samodzielnie korzysta z toalety a wkładki higieniczne nosi tylko profilaktycznie.

Ma niewielkie zaburzenia pamięci , jest zmieszana, dośc depresyjna i smutna. W zasadzie każdy dzień czuje się inaczej. W wolnym czasie chętnie rozwiązuje krzyżówki, spotkania z bliskimi, rozmowy, telewizję oraz spacery. Ma w miarę dobry wzrok więc lubi sobie poczytać. Córki podopiecznej odwiedzają ją regularnie raz w tygodniu.

Warunki bytowe opiekunki, organizacja pracy i wymagania

Opiekunka zamieszkuje wspólnie z podopieczną na I piętrze w dużym domu jednorodzinnym z ogrodem i sadem w spokojnej okolicy. Do swojej dyspozycji ma ładny, umeblowany pokój z własną łazienką i WC. Niestety nie ma mozliwości zainstalowania Internetu dlatego warto pomyśleć o sticku do Internetu , można go kupic w sklepach ALDI lub LIDL, https://www.lidl.de/de/internet-stick/s7373647.  koszt ok. 15 EUR (starcza na miesiąc).

Czas wolny jest dobrze uregulowany, co dziennie od 13.30 do 15.30 oraz dwa razy w tygodniu po 4 godziny.

Zakupy można zrobić w miejscowym sklepiku, większe, miesięczne zapasy oragnizuje córka. Napoje (woda mineralne, soki) dostarczane sa bezpośrednio do domu starszej Pani. papierosy mozna palić na zewnątrz domu.

Wymagamy dobrej znajomości języka niemieckiego , opiekunki o cierpliwym iłągodnym usposobieniu.

Jeżeli zdecydujesz się na pracę z CareWork w Wielki piątek, niedzielę i poniedziałek wielkanocny, za każdy z tych dni otrzymasz specjalny dodatek wielkanocny.

 

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 3510.

Powrót do ofert pracy