Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1200 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Guetersloh
  • Kod pocztowy: 33332
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Podopieczny ma 86 lat i mieszka sam w domku z trawnikiem. Jest wdowcem. Ma słabe serce, problemy z kolanami. Porusza się niepewnie ale samodzielnie. Czasami trzeba pomóc mu przy wstawaniu – podać rękę ale na pewno nie ma typowego dźwigania. Pan jest po prostu ogólnie osłabiony. W gorsze dni korzysta przy chodzeniu z balkonika, w łazience są zamontowane specjalne uchwyty. Potrzeby fizjologiczne – cewnik przez powłoki brzuszne, opróżnienie jelit w ubikacji. Pieluszki na wszelki wypadek. W łazience zamontowane są specjalne uchwyty. Jest też nakładka podwyższająca na toaletę. Nosi okulary i ma aparat słuchowy.

Jest raczej apatyczny, w ciągu dnia dużo drzemie, nie jest specjalnie rozmowny. Niekiedy ma ochotę zagrać po południu w „Chińczyka”. Gra w Niemczech jest znana pod nazwą „Mensch Ärgere Dich Nicht”. Starszy pan śpi spokojnie całą noc. Podopieczny niechętnie się myje, trzeba go zachęcać i przypilnować. Prysznic czy kąpiel zdecydowała się przejąć córka, która mieszka tak jak i jego syn niedaleko. Spokojne, dobrze zorganizowane miejsce pracy.

 

WARUNKI BYTOWE I ORGANIZACJA PRACY W OPIECE

Dla opiekunki przewidziany jest osobny pokój. Łazienka i toaleta są do wspólnego użytku.

Rower, który jest na miejscu można wykorzystać w celu spędzenia wolnego czasu lub na zakupy. Codzienna przerwa na wypoczynek trwa od 12.30 do 14.30 i dodatkowo raz w tygodniu 8 godzin.

Na miejscu jest WiFi. Choć jest to dom, w którym nie pali się papierosów to podopiecznemu jest to raczej obojętne i opiekunka może je palić.

Na miejscu oprócz opieki nad Panem trzeba zająć się domkiem, posprzątać, ugotować, zrobić pranie, zakupy.

W obowiązki wprowadzi zmienniczka – wspólna praca przez kilka godzin, zmiana w ten sam dzień.

 

OCZEKIWANIA W STOSUNKU DO OPIEKUNKI

Poziom niemieckiego powinien być dobry. Starszy pan jak każdy podopieczny potrzebuje ciepłej, miłej i wesołej opiekunki, która zatroszczy się o niego i spowoduje, że szare jesienne czy zimowe dni stają się pogodne.

 

Wyjedź z nami na Święta i Nowy Rok a otrzymasz dodatkowo 288 Euro netto !


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 2398.

Powrót do ofert pracy