Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1400 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Oberhausen
  • Kod pocztowy: 46149
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis podopiecznego

To emerytowany lekarz medycyny. Pan ma 79 lata i trochę nadwagi, waży ok.  90 kg , w towarzystwie swoich koleżanek uwielbia najeść się do syta. Kiedy jeszcze pracował lubiał być adorowany i rozpieszczany przez kobiety. Niestety ta cecha pozostała mu do dziś.  Jest leniwy, niechętnie się porusza, zreszta przez zbyt częste wylegiwanie się w łóżku, mięśnie stały się wiotkie i jest dość nieporadny. Lubi aby go  obsługiwać ze wszystkich stron. Jedzenie ma podawane na tacy do łóżka. Jeżeli zdecyduje się na wstanie z łóżka trzeba mu podać rękę, podtrzymać i przyprowadzić rolator. Nosi pieluszki , nie trzyma moczu , należy mu przypominać o skorzystaniu z toalety. W nocy śpi spokojnie, w domu jest zamontowana kamera. Słuzby medyczne przychodzą do podopiecznego  w celu podania insuliny o raz przygotowania lekarstw , bywa że podopieczny wyrzuca lekarstwa i nie chce ich  zażyć, to dość uparty i agresywny typ człowieka. Na miejscu nie ma jeszcze łóżka dla chorych , jest w trakcie organizacji. Aktualnie Pan leży na dwóch złączonych łóżkach.

Warunki mieszkaniowe i organizacja pracy na miejscu

Opiekun ma do własnej dyspozycji pokój a łazienka i toaleta są do wspólnego użytku. Jest dostęp do Internetu. Sklepy są w pobliżu, na większe zakupy opiekun jedzie samochodem. Opiekun prowadzi całe gospodarstwo domowe.

Wymagania

Warunki konieczne : prawo jazdy, osoba niepaląca papierosy, język niemiecki – dobry.

Zapoznaj się z naszym programem lojalnościowym !

Program lojalnościowy „Dziękujemy, że jesteście z CareWork”

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6162.

Powrót do ofert pracy