Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1040 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Berlin
  • Kod pocztowy: 12351
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Podopieczna ma 78 lat, wysokie ciśnienie, wodę w nogach i jest po skomplikowanej operacji. Trzeba pomagać przy wstawaniu, siadaniu. Są odpowiednie urządzenia pomocowe, starsza pani bardzo dobrze współpracuje.Jest w dobrej kondycji psychicznej. Przychodzą niemieckie służby medyczne do kąpieli i pielęgnacji odleżyn. Nietrzymanie moczu – pieluszki, podsuwacz.

Podopieczna mieszka w mieszkaniu w tzw. generationsübergreifendem Wohnprojekt – 24 mieszkania z przyległościami do wspólnego użytkowania przez mieszkańców (same kobiety), m.in. ładny taras, duży ogród dla mieszkańców. Często odwiedzają ją znajomi, krewni, współmieszkańcy z Wohnprojekt.
Szukamy towarzyskiej opiekunki, która lubi rozmawiać z ludźmi, cieszy się z możliwości nawiązywania kontaktów i nie przeszkadzają jej niezapowiedziane wizyty. Dla starszej pani kontakt z ludźmi jest bardzo ważny.

Wystarczą mocne podstawy znajomości języka niemieckiego ale trzeba już potrafić formułować podstawowe zdania, umieć prowadzić prostą rozmowę towarzyską.

Pokój 18 m kw., dostęp do Internetu przez W-Lan, unormowane zasady korzystania z czasu wolnego.

Wynagrodzenie – 1040 Euro netto /miesięcznie + dodatek świąteczny 288 Euro netto

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 604 199 425 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4657.

Powrót do ofert pracy