Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Ohmden
  • Kod pocztowy: 73275
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nad kim sprawujemy opiekę?

Opiekujemy się małżeństwem. Podopieczny choruje na depresję i raka prostaty. Jest osobą mobilną, porusza się samodzielnie. Potrafi samodzielnie zadbać o higienę osobistą (chętnie się myje), ubrać się i korzystać z toalety. Nie ma problemów z kontrolowaniem potrzeb fizjologicznych. Nie wymaga wsparcia w nocy. Nie budzi opiekunki. Pan ma 168 cm wzrostu i waży 65kg. Nosi okulary, ma drobne problemy ze słuchem – trzeba do niego mówić głośno i wyraźnie. Podopieczna choruje na Parkinsona. Wymaga drobnego wsparcia podczas porannej i wieczornej toalety. Opiekunka asekuruje również seniorkę, gdy ta korzysta z prysznica i się ubiera. Starsza Pani porusza się z pomocą chodzika. Nosi wkładki higieniczne dla pewności. Podobnie jak jej mąż – nawet, gdy czasem się przebudzi w nocy, nie przerywa snu opiekunki. Podopieczna ma raczej drobną budowę ciała – waży 58 kg i ma 165 cm wzrostu. Seniorzy starają się zachować sprawność fizyczną i dążą do tego, aby wykonywać proste codzienne czynności samodzielnie. Dwa razy w tygodniu do starszej Pani przychodzi rehabilitantka. Podopieczni są sympatyczni, mają spokojne charaktery. Wymagają pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego – sprzątanie, gotowanie, pranie, prasowanie itp. oraz wsparcia w codziennych czynnościach.

Warunki mieszkaniowe oraz organizacja pracy na miejscu

Opiekunka/opiekun mieszka wraz z podopiecznymi w ich domu jednorodzinnym z małym ogródkiem kwiatowym i trawnikiem. Do swojej dyspozycji ma umeblowany pokój z dostępem do Internetu. Na zakupy opiekunka/opiekun jeździ samochodem. Czas wolny – codzienna przerwa popołudniowa trwa od 13:00 do 15:00. Co najmniej raz w tygodniu do seniorów przychodzi pani, która opiekuje się nimi, gdy opiekunka/opiekun korzysta z dłuższej przerwy.

Wymagania wobec opiekunki/opiekuna

Od opiekunki/opiekuna oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Poszukujemy osoby, która posiada prawo jazdy. Opiekunka/opiekun może palić papierosy na zewnątrz domu.

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 012 659 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5521.

Powrót do ofert pracy