Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Singen-Hausen
  • Kod pocztowy: 78224
  • Długość zlecenia: ok. 4 tygodnie
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Potrzebna zmienniczka

Potrzebna jest zmienniczka, która zastąpi na krótko stałą opiekunkę. Opiekujemy się 97-letnią panią. Podopieczna mieszka sama, jest w pełni mobilna. Po domu porusza się nawet bez rolatorka! Jak na swój wiek cieszy się naprawdę dobrym zdrowiem, zachowała kontrolę nad czynnościami fizjologicznymi (zakłada wkładki na wszelki wypadek).  Nie ma objawów demencji, jest kruchą, starszą panią, która wymaga asekuracji i pomocy w domu. Niezbyt dobrze słyszy i słabo widzi – nosi aparat słuchowy i okulary. Czasami budzi się w nocy, nie ma jednak regularnego wstawania dla opiekunki.

Charakter podopiecznej

Jak mówi opiekunka, która pracuje na miejscu i dla której potrzebna jest zmienniczka – starsza pani jest „lieb”. To jedna z tych osób, które są przyjazne i spokojne, nie stawiają wysokich wymagań pod żadnym względem. Starsza pani ufa opiekunce i łatwo się przyzwyczaja. Nie ma żadnych wymagań co do diety. Lubi małe spacerki i jest graczem w karty. Sprawia jej to dużą przyjemność.

Informacje organizacyjne dla opiekunki.

Starsza pani ma mieszkanie w domu wielorodzinnym. Opiekunka ma swój pokój, ładnie wyposażony, z telewizorem. W całym mieszkaniu działa Internet przez Wi-Fi. Miejscowość jest malutka, do sklepów jest daleko. Na miejscu znajduje się właściwie tylko piekarnia (ok. 400 metrów od domu). Z tego powodu zakupy robi rodzina w uzgodnieniu z opiekunką. Czas wolny dobrze zorganizowany – codzienna Mittagspause i dłuższy wypoczynek. W domu nie pali się papierosów, nie ma zwierząt. Na czas wolny rodzina zorganizowała dla opiekunki rower (do Jeziora Bodeńskiego ok. 20 km, do Singen – większe miasto – około 8 km.). W Singen jest kino, McDonald, Aldi, Real, Lidl i sklepy przemysłowe  – rowerem ok. 30 min jazdy trasą rowerową.

Wymagania

Mocno kontaktowa znajomość języka niemieckiego, towarzyska, komunikatywna opiekunka. Mile widziana znajomość gier karcianych. Umiejętność jazdy na rowerze pomoże w aktywnym spędzeniu wolnego czasu i dotarciu do sklepów. Zmienniczka potrzebna jest obecnie na ok. 30 dni ale nie wykluczone są systematyczne zmiany w przyszłości.

Oferta warta polecenia – bez dźwigania!  Istnieje możliwość przejazdu na terenie Niemiec na inne zlecenie lub szybkie uzyskanie następnej oferty, po odpoczynku w Polsce. To informacja dla tych, którzy chcieliby uzyskać naszą premię letnią!


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 504 922 687 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 7252.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork