Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Reutlingen
  • Kod pocztowy: 72760
  • Długość zlecenia: 4 tygodnie
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Podopieczny cierpi na nadwagę.  Większość czasu spędza leżąc. Choruje na demencję i cukrzycę. Praktycznie wszystkie czynności pielęgnacyjne (mycie, przebieranie) odbywają się w łóżku. Porusza się, wstaje i siada tylko i wyłącznie z pomocą opiekuna. Ma założony cewnik, za większą potrzebą udaje się z opiekunem do toalety. Trzeba Panu pomóc się rozebrać, usiąść, wstać, pomóc w higienie intymnej i ubrać. W domku jest wózek inwalidzki ręczny i elektryczny, jest też podnośnik ze specjalną chustą. Służby medyczne przychodzą codziennie do podania insuliny, raz w tygodniu podopieczny ma gimnastykę. Noce są spokojne. Wszystkie posiłki muszą być drobno pokrojone lub rozdrobnione.

Z informacji zmienniczki na zleceniu :”Starszy pan jest bardzo fajny, spokojny, bezproblemowy. Jak okaże się mu serce to to odwzajemni.”

Opiekun/opiekunka ma własny pokój z oddzielną łazienką i toaletą. To malutki domek. Niestety nie ma WiFi  jest tylko tzw. STICK, który zapewnia rodzina. Można palić papierosy. Czas wolny uregulowany. Na miejsce najlepiej przyjechać małym busikiem pod wskazany adres.

Od opiekuna/opiekunki oczekujemy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w transferze.

 

A poniżej zapowiedź na lato 🙂

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 3939.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork