Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1350 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Offenburg
  • Kod pocztowy: 77656
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Naszą podopieczną jest 86-letnia seniorka. Starsza pani choruje na demencję – bywa zdezorientowana, ma problemy z komunikacją. Największe trudności ma jednak z poruszaniem się. Podopieczna nie ma już praktycznie własnych sił, nie potrafi wstać samodzielnie. Opiekunka wykonuje transfer, asekuruje i podtrzymuje podopieczną. Wzrost podopiecznej – 160 cm,  waga seniorki 70kg. W domu znajdują się sprzęty, które ułatwiają pracę – podnośnik z nosidłem, krzesełko toaletowe i wózek inwalidzki.

Starsza pani wymaga pomocy podczas porannej i wieczornej toalety, podczas zmiany ubrania i zmiany pieluszkomajtek – seniorka nie kontroluje swoich potrzeb fizjologicznych. Potrafi samodzielnie spożywać posiłki, należy jednak kontrolować ilość przyjmowanych płynów, aby uniknąć odwodnienia. Służby medyczne przejmują kąpiel – 2 razy w tygodniu.

Dla opiekunki przygotowano osobny pokój z dostępem do Internetu. Mieszkanie podopiecznej jest wyremontowane i odnowione. Na miejscu jest samochód i rower do dyspozycji opiekunki. Sklepy w pieszym zasięgu. Uregulowana, codzienna przerwa popołudniowa od 14:00 do 16:00 oraz dłuższy czas wolny dwa razy w tygodniu.

Od opiekunki wymagamy komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Mile widziana osoba, która posiada doświadczenie w transferze osób niepełnosprawnych.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 65 520 47 18 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5377.

Powrót do ofert pracy