Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1250 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Wiesbaden
  • Kod pocztowy: 65187
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Opiekujemy się 90-letnią seniorką (wzrost: 165 cm, waga: 50 kg), u której w wyniku udaru doszło do zaburzeń mowy. Komunikacja jest bardzo ograniczona. Mimo afazji podopieczna stara się porozumiewać z opiekunką. Denerwuje się, gdy rozmówca traci cierpliwość i przerywa konwersację. Nie lubi, gdy jest pomijana w podejmowaniu decyzji. Chce uzgadniać kwestie związane z posiłkami – np. co opiekunka ugotuje na obiad oraz decydować o swoim codziennym ubiorze.

Starsza pani ma również problemy z poruszaniem się. Jej chód jest chwiejny i niepewny. W łazience zostały zamocowane uchwyty, które poprawiają bezpieczeństwo podczas wykonywania czynności związanych z higiena osobistą. W kabinie prysznicowej jest również krzesełko, na którym siedzi podopieczna podczas mycia. Seniorka korzysta samodzielnie z toalety, jednak nie potrafi całkowicie kontrolować swoich potrzeb fizjologicznych, nosi pieluchomajtki. Miewa również biegunki, szczególnie, gdy jest poddenerwowana. Trzeba jej wtedy pomóc zadbać o higienę intymną.

Podopieczna sama kładzie się do łóżka i przesypia spokojnie całą noc, nie przerywając snu opiekunki. Służby medyczne są odpowiedzialne za rozdzielenie leków na cały tydzień. Opiekunka kontroluje ich zażywanie. Ulubionym zajęciem seniorki jest oglądanie telewizji. Chętnie wychodzi również do kawiarni lub restauracji. Podopieczna jest łasuchem. Bardzo lubi słodkości.

Warunki mieszkaniowe i organizacja pracy na zleceniu

Opiekunka mieszka wraz z podopieczną w domu jednorodzinnym z małym ogródkiem kwiatowym. Ma do swojej dyspozycji małe, przytulne mieszkanko (z osobną łazienką i toaletą) w części piwnicznej budynku. Można korzystać z Internetu oraz wykonywać tanie połączenia do Polski na numery stacjonarne. Codzienna przerwa popołudniowa od godz. 13:00 do 15:00. Dłuższy czas wolny do uzgodnienia na miejscu. Podopieczna nie wymaga stałej obecności opiekunki.

W domu starszej Pani nie można palić papierosów. Opiekunka powinna być osobą niepalącą.

Dzień pracy opiekunki trwa zazwyczaj od godz. 10:00 do około 19:00.

Wymagania wobec opiekunki

Od opiekunki oczekujemy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego oraz prawa jazdy. Mile widziane zdolności kulinarne.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 604 199 425 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5721.

Powrót do ofert pracy