Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1450 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Wunsiedel
  • Kod pocztowy: 95632
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Naszym podopiecznym jest 84-letni pan, który choruje między innymi na niewydolność serca i nerek, nadciśnienie tętnicze, raka prostaty i nietrzymanie moczu. Jest osobą leżącą, wszystkie czynności pielęgnacyjne wykonywane są w łóżku. Niemieckie służby medyczne przejmują zadania związane z myciem i przebieraniem. Podopieczny korzysta z pieluchomajtek i kaczki sanitarnej na mocz, ma również założony cewnik.

Opiekunka powinna odpowiednio przygotować posiłki, aby podopieczny mógł je samodzielnie spożyć. Wystarczy pokrojenie na mniejsze kawałki, lub rozdrobnienie jedzenia. Należy również kontrolować ilość przyjmowanych przez podopiecznego płynów.

Starszy pan ma problemy ze wzrokiem i słuchem. Trzeba zwracać się do niego głośno i wyraźnie.

Dla opiekunki przygotowano osobny pokój. Jest osobna łazienka i osobna toaleta do dyspozycji opiekunki. Na miejscu można korzystać z Internetu – dostępny Stick. Sklepy są w pobliżu. Na zakupy można wybrać się pieszo, mogą zostać też dostarczone do domu.

Córka podopiecznego odwiedza go codziennie. W porze przerwy popołudniowej oraz wieczorami stara się wspierać opiekunkę w opiece nad ojcem. Starszy pan nie może pozostać w domu bez pomocy, dlatego córka przejmuje w wolnych chwilach nadzór nad seniorem, aby opiekunka mogła skorzystać z czasu wolnego, zregenerować siły i odpocząć. Popołudniowe i dłuższe przerwy najlepiej omówić bezpośrednio z nią na miejscu.

Poszukujemy osoby z doświadczeniem w opiece nad osobą leżącą. Wymagamy dobrej znajomości języka. Mile widziane zdolności kulinarne.

UWAGA ! Premia wakacyjna nawet do 150 EUR netto!

Nawet 150 EURO NETTO premii za pracę w wakacje – ruszamy z naszą wakacyjną akcją!


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6550.

Powrót do ofert pracy