Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: okolice Langenau
  • Kod pocztowy: 89129
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis zlecenia

Podopieczna choruje na Parkinsona w zaawansowanym stadium. Poważnie doskwiera jej sztywność mięśniowa, zmęczenie i ograniczenia związane z poruszaniem się. Seniorka wymaga pomocy podczas wszystkich czynności związanych z higieną ciała, zmianą ubrania, korzystaniem z toalety. Opieka w ciągu dnia przebiega sprawniej niż w nocy. Na zleceniu występuje intensywna praca nocna. Seniorka jest wtedy bardzo niespokojna – woła opiekuna, chce, aby zaprowadził ją do toalety, samodzielnie próbuje otworzyć barierki, które gwarantują jej bezpieczeństwo i wykluczają upadek z łóżka.

Uciążliwą pracę nocną bilansują przerwy, podczas których córka przejmuje opiekę nad matką (niedzielne przedpołudnia i poranki przed wyjściem do pracy). Dwa razy w tygodniu – we wtorki i w czwartki podopieczna uczestniczy również w zajęciach. Od 8:00 do 16:00 przebywa poza domem. Opiekun ma w tym czasie możliwość odpoczynku i regeneracji sił.

Sporym plusem tego zlecenia jest dobra współpraca z córką podopiecznej, która dokłada wszelkich starań, aby usprawnić i ułatwić opiekę nad seniorką. Córka mieszka z mamą ale dużo pracuje i większość dnia spędza poza domem. Przejmuje również organizację zakupów. Do zadań opiekunki należy przygotowanie posiłków.

Dla opiekuna/opiekunki przygotowano osobny pokój. Na miejscu można korzystać z Internetu (WiFi). W domu przebywa również kot, który nie sprawia większych problemów 😊

Poszukujemy opiekunów, którzy bardzo dobrze znają język niemiecki. W domu podopiecznej nie można palić papierosów. Mile widziane osoby, które mają doświadczenie w wykonywaniu transferu i opiekowały się osobami z chorobą Parkinsona.

200 EURO netto – zgarnij wielkanocną premię!

200 EURO netto – zgarnij wielkanocną premię!


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 880 222 772 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 7049.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork