Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1130 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Offenburg
  • Kod pocztowy: 77656
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nad kim sprawujemy opiekę?

Sprawujemy opiekę nad 85-letnią seniorką. Starsza pani ma demencję. Bywa nieco zdezorientowana, występują drobne problemy z komunikacją uzależnione od samopoczucia danego dnia. Podopieczna nie ma tendencji do ucieczek, nie jest agresywna. Jest sympatyczną osobą. Lubi dbać o ład i porządek w domu.

Podczas porannej i wieczornej toalety opiekunka powinna wspierać podopieczną przy czynnościach związanych z higieną ciała oraz ubieraniem i rozbieraniem. Starsza pani nie lubi się myć. Prysznic lub kąpiel przejmują służby medyczne, które pojawiają się raz w tygodniu (zazwyczaj w czwartki). Podopieczna porusza się samodzielnie, nie wymaga wsparcia przy wstawaniu i siadaniu. W pełni kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne, nie musi nosić pieluszek ani wkładek higienicznych. Samodzielnie spożywa posiłki. Zazwyczaj spokojnie przesypia noce, nie przerywając snu opiekunki. Ma problemy ze wzrokiem (nosi okulary) i ma słaby słuch – trzeba się do niej zwracać głośno i wyraźnie.

Warunki mieszkaniowe i organizacja pracy na zleceniu

Opiekunka mieszka wraz z podopieczną w jednym z mieszkań domu wielorodzinnego z małym ogródkiem kwiatowym i trawnikiem. Mieszkanie jest po remoncie. Do swojej dyspozycji ma umeblowany pokój z dostępem do Internetu (WiFi). Z łazienki i toalety korzysta się wspólnie. Rodzina podopiecznej mieszka w tym samym budynku, w osobnym mieszkaniu. Na miejscu jest również nieuciążliwy kot, który ma zagwarantowaną opiekę i przebywa zazwyczaj na zewnątrz domu.

Czas wolny w godzinach popołudniowych – od godziny 14:00 do 16:00. Dodatkowo dwa razy w tygodniu dłuższa przerwa na wypoczynek. Podopieczna nie wymaga stałej opieki i obecności opiekunki w domu. Sklepy są w pobliżu. Na zakupy można śmiało pójść pieszo lub pojechać na rowerze. O zorganizowanie większych sprawunków można poprosić rodzinę – chętnie pomagają i wspierają opiekunkę.

Papierosy można palić na zewnątrz domu.

Wymagania wobec opiekunki

Od opiekunki oczekujemy mocno komunikatywnej znajomości języka niemieckiego oraz czynnego prawa jazdy. Mile widziane zdolności kulinarne. Poszukujemy cierpliwej i odpowiedzialnej opiekunki z doświadczeniem w opiece osób starszych i niesamodzielnych.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 532 564 208 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5377.

Powrót do ofert pracy