Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Kirchheim
  • Kod pocztowy: 73230
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Starszy Pan jest pacjentem  po amputacji nogi i choruje na cukrzycę. Większość czasu spędza w wózku inwalidzkim. jest duży i ma nadwagę dlatego na to zlecenie najlepiej nadawałby się mężczyzna, który ma opanowane techniki transferu.  Opiekun wykonuje wszelkie czynności związane z myciem i przebieraniem. podopieczny załatwia część swoich potrzeb fizjologicznych do tzw. kaczki a za większą potrzebą z pomocą opiekuna udaje się do toalety. Ma własne siły więc jedynie trzeba pomóc mu wstać podtrzymać i pomóc usiąść. W nocy czasami się budzi ale nie jest konieczna interwencja opiekuna.

Posiłki powinny zostać przygotowane zgodnie z dieta dla cukrzyków – warto się trochę przygotować i poczytać na ten temat. resztę dopowie zmiennikowi opiekun, który jest obecnie na zleceniu. podopieczny trochę niedowidzi i niedosłyszy, trzeba mówić głośno i wyraźnie. Jest osobą spokojną i zdystansowaną, chętnie czyta.

 

Opiekun osób starszych ma do swojej dyspozycji duży pokój. Toaleta i łazienka są wspólne. Można korzystać z telefonu, Internet jest w trakcie organizacji. Do sklepu jest niedaleko można pojechać rowerem lub samochodem ( automatyczna skrzynia biegów).

 

To dom z ogródkiem kwiatowym i trawnikiem. Nie można palić papierosów, opiekun również powinien być osoba niepalącą.

Od opiekuna osób starszych oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego, prawa jazdy oraz umiejętności prowadzenia samochodu z automatyczną skrzynią biegów.

200 EURO netto – zgarnij wielkanocną premię!


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 7074.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork