Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Reutlingen
  • Kod pocztowy: 72762
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej,

Seniorka zamieszkuje wspólnie ze swoim mężem niewymagającym opieki. Pani choruje na parkinsona, jej mięśnie odmawiają posłuszeństwa, jest bardzo słabiutka i ma spore trudności z poruszaniem się. Na zmianę przebywa w łóżku lub wózku inwalidzkim, porusza się z pomocą rolatorka. Rodzina zorganizowała specjalistyczne łóżko dla chorych co w dużej mierze ułatwia pielęgnację starszej pani . Na noc i wciągu dnia ma zakładane pieluszki. Mycie podopiecznej przejmuje opiekunka, starsza Pani dwa razy w tygodniu chce brać prysznic.W kabinie prysznicowej jest specjalna mata antypoślizgowa.

Podopieczna jest osobą depresyjną i spokojną.  Lubi porozmawiać, oglądać telewizję oraz słuchać muzyki.

Obydwoje odżywiają się dość zdrowo lubią np. makarony z warzywami itp.

Warunki bytowe opiekunki

Do dyspozycji jest niewielki pokój z dostępem do Internetu. Na miejscu jest rower, można nim podjechać do pobliskich sklepów. Czas wolny uregulowany.

Rodzina oczekuje od opiekunki dobrej znajomości języka niemieckiego. Powinna być osobą cierpliwą i komunikatywną. To zlecenie dla niepalącej opiekunki.

Na miejsce można dojechać małym busikiem pod wskazany adres.

Szczegółowych informacji o tym zleceniu można uzyskać w naszych biurach

https://www.carework.pl/kontakt/

 

 

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6639.

Powrót do ofert pracy