Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1450 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Trier
  • Kod pocztowy: 54295
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim się opiekujemy ?

Podopieczna ma 93 lata i jest po wylewie, cierpi na lęk przestrzeni, czasami boi  się wstać , czy ruszyć z miejsca. Konsekwencją wylewu jest postępująca demencja. Do południa jest spokojna i łagodna , po południu już mniej, jest bardziej aktywna i niesforna. Trzeba mieć na nią cały czas „oko”. Począwszy od ubierania się, trzeba jej mówić co i jak, ubrać, pomóc w porannej i wieczornej toalecie. Nosi wkładki higieniczne ale ma tendencję do brudzenia, więc trzeba z nią iść do toalety i przypilnować. Noce przesypia spokojnie. Po domu porusza się samodzielnie. Dobrze widzi i słyszy, ma problemy  z wysławianiem się i z doborem słów.

Razem z podopieczną mieszka jej mąż, 95 – latek, jak na swój wiek bardzo aktywny . Jest typem człowieka, który lubi dominować i nie pozwola sobie na żadne uwagi. Pomimo, że ma problemy z jednym okiem, uparcie wsiada w samochód i sam go prowadzi. Oszczędza w dziwny sposób , np. nie spuszcza wody w toalecie. Zostawia po sobie bałagan, nie dba o higienę. Żona jest dla niego tylko utrapieniem.

Warunki bytowe opiekunki oraz organizacja pracy

Opiekunka mieszka w dużym, trzypiętrowym  domu wraz z podopiecznymi. Mas swój pokój z przedpokojem, wszystko porządnie umeblowane. Toaleta jest wspólna a łazienki są aż trzy. Jest Internet, rower i samochód ale starszy Pan niechętnie go użycza opiekunce. Zakupy opiekunka robi wspólnie z kimś z rodziny. Czas wolny dobrze uregulowany.

W zasadzie największą część pracy pochłania pranie, prasowanie i sprzątanie domu.

Wymagania

To zlecenie dla opiekunki nie palącej papierosy, z dobrym niemieckim – to bardzo ważne dla męża podopiecznej. Mile widziane prawo jazdy. Opiekunka powinna być osobą zdecydowaną, dobrze zorganizowaną o silnym charakterze i lubiącą porządek.

Program lojalnościowy „Dziękujemy, że jesteście z CareWork”

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 535 909 300 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5864.

Powrót do ofert pracy