Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Karlsruhe
  • Kod pocztowy: 76131
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby starszej wymagającej opieki

Podopieczna ma 85 lat, 70 kg, 168 cm wzrostu. Poza problemami z poruszaniem się jest zdrowa i sprawna intelektualnie. Cierpi na artrozę i ból w kolanach. Większość dnia spędza leżąc, niechętnie chodzi i spaceruje ponieważ ma bardzo chwiejny chód i boi się, że się potknie. Opiekunka pomaga jej w transferze. W domu jest kilka udogodnień. Jest winda przyschodowa, łóżko dla chorych, podwyższenie na toaletę, wózek inwalidzki oraz balkonik. Starszej pani trzeba też pomóc przy wstawaniu/siadaniu, przy ubieraniu i rozbieraniu, prysznicu lub kąpieli. Pani samodzielnie korzysta z toalety, profilaktycznie nosi wkładki higieniczne. Nie przesypia każdej nocy bez zakłóceń. Czasami potrzebuje pomocy opiekunki. Dobrze widzi, słyszy i rozumie co się do niej mówi.

Do ulubionych zajęć podopiecznej należy słuchanie muzyki i oglądanie telewizji.

Opis warunków mieszkaniowych i organizacja zlecenia

Opiekunka ma do własnej dyspozycji pokój –  sypialnię oraz garderobę. Łazienka i toaleta są do wspólnego użytku. Można korzystać z telefonu stacjonarnego i jest dostęp do Internetu. To mieszkanie w bloku wielorodzinnym. Czas wolny codziennie od 14. do 16.00. Na zakupy można się wybrać piechotą lub na rowerze. Na miejsce najlepiej dojechać małym busikiem pod wskazany adres. Na miejscu jest zmienniczka, która wprowadzi opiekunkę we wszystkie obowiązki i przekaże wszelkie niezbędne informacje.

To zlecenie dla osoby nie palącej papierosy.

Wymagania

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego. Mile widziana osoba o łagodnym, spokojnym i cierpliwym usposobieniu.

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5429.

Powrót do ofert pracy