Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Pforzheim
  • Kod pocztowy: 75177
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis podopiecznej

Pani ma 96 lat,  jest po operacji biodra. Porusza się samodzielnie, za pomocą chodzika. Praktycznie wszystko potrafi wokół siebie zrobić sama. Samodzielnie się myje, ubiera, nie nosi pieluszek, kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne. Noce są spokojne. Podopieczna jest osobą nieco zdystansowaną. Ceni sobie spokój, harmonię i porządek. Chętnie przebywa w ogrodzie, lubi zwierzęta, w wolnych chwilach ogląda telewizję.

Warunki bytowe opiekuna

Opiekun zamieszkuje wspólnie z podopieczną w domku jednorodzinnym. Ma przygotowany pokój na piętrze z własną toaletą. Na miejscu można korzystać z Internetu – wykupiony jest Stick.

Opiekun/ka prowadzi dla podopiecznej całe gospodarstwo domowe, robi zakupy (większe sprawunki organizuje córka podopiecznej), przygotowuje posiłki, dba o czystość w domu. Posiłki powinny być raczej lekkostrawne, nie tłuste.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego, sporej dawki empatii i doświadczenia w opiece nad osobami starszymi. Poszukujemy opiekuna, który nie pali papierosów.

Kontrakt obejmuje okres od  23.03 do 23.05.2019


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 191 711 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 3866.

Powrót do ofert pracy