Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1400 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Regensburg
  • Kod pocztowy: 93059
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 2

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Kim się opiekujemy?

Naszą podopieczną jest 82-letnia Pani. Seniorka jest niewidoma i ma problemy z poruszaniem się. Ze względu na ogólne osłabienie starcze, problemy z kolanami i stawami biodrowymi, jej chód jest chwiejny i niepewny. Podopieczna jest całkowicie sprawna psychicznie, ma jednak problemy ze słuchem – trzeba się do niej zwracać głośno i wyraźnie. Czasami, gdy ma gorszy dzień występują drobne problemy z komunikacją. Pani mówi niewyraźnie. Opiekunka powinna być osobą empatyczną, cierpliwą i otwartą. Do jej obowiązków będzie należało między innymi dbanie o higienę osobistą seniorki, pomoc przy korzystaniu z toalety, wsparcie w codziennych czynnościach oraz prowadzenie gospodarstwa domowego (gotowanie, sprzątanie, pranie, prasowanie itp.). W domu znajdują się niezbędne sprzęty, które ułatwiają pracę na miejscu – łóżko rehabilitacyjne, wózek inwalidzki, krzesło toaletowe, podnośnik wannowy. Dla pewności seniorka nosi wkładki higieniczne lub pieluchomajtki.

Podopieczna waży około 65kg i ma 160 cm wzrostu.

Warunki mieszkaniowe oraz organizacja pracy na zleceniu

Podopieczna mieszka w domu wielorodzinnym. Wraz z synem zajmują część mieszkania. Opiekunka ma natomiast do swojej dyspozycji osobny pokój z dostępem do Internetu. Jest też aneks kuchenny, osobna łazienka i toaleta. Codzienna przerwa popołudniowa trwa od godz. 12:00 do około 15:00. Dodatkowy czas wolny – 2 razy w tygodniu po 4h. Czas przerw najlepiej omówić z rodziną na miejscu. Sklepy są w pobliżu. Na bieżące zakupy można wybrać się pieszo. Po większe sprawunki można pojechać samochodem z synem podopiecznej, który mimo iż jest aktywny zawodowo, stara się angażować w opiekę nad matką i wspierać opiekunkę w jej codziennych obowiązkach.

Opiekunka zazwyczaj gotuje obiady dla 3 osób. Po pracy syn odgrzewa sobie posiłek. Często przebywa poza domem.

W domu podopiecznej nie można palić papierosów.

Wymagania wobec kandydatów

Poszukujemy opiekunki z dobrą znajomością języka niemieckiego oraz doświadczeniem w opiece osób starszych.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5838.

Powrót do ofert pracy