Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1500 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: okolice Freudenstadt
  • Kod pocztowy: 72250 Freudenstadt
  • Długość zlecenia: od 6 do 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Niesamowita podopieczna

Starsza pani ma ponad 90 lat (niewysoka, szczupła osoba), do niedawna była w tak znakomitej formie, że sama prowadziła samochód! W marcu tego roku przeszła niewielki wylew, połączony z niewydolnością serca. Nie widać prawie żadnych skutków wylewu – porusza się w dużym stopniu samodzielnie lub korzystając z balkonika, nie wymaga pomocy przy wstawaniu czy siadaniu. Kontroluje potrzeby fizjologiczne. Sama się ubiera i rozbiera, nie potrzebuje pomocy przy codziennym myciu. Opiekunka musi tylko być w pobliżu, kiedy podopieczna się kąpie, potrzebne jest niewielki wsparcie. Starsza pani dobrze widzi, mówi wyraźnie, nie ma objawów zaburzeń pamięci. Musi zakładać aparaty słuchowe. Dzień zaczyna około godz. 7 rano, kładzie się sama spać ok. 20. W nocy wstaje do łazienki ale nie budzi opiekunki. Jest niesamowicie miłą i sympatyczną osobą!

Dieta

Podopieczna cierpi na lekką nietolerancję laktozy. Poza tym nie ma żadnych szczególnych zaleceń co do żywienia. Posiłki je samodzielnie. Opiekunka przygotowuje jedzenie w kuchni, je się w pokoju dziennym.

Zakupy

Po zakupy jedzie się z podopieczną samochodem. Na miejscu nie ma sklepów, trzeba podjechać kawałek samochodem (samochód nie najnowszy ale bardzo zadbany, z tradycyjną skrzynią biegów). Podopieczna robi zakupy sama ale jak najbardziej opiekunka może dorzucić swoje życzenia do listy zakupów.

Informacje organizacyjne

Podopieczna mieszka sama w ładnym, piętrowym domu, w czystej ekologicznie okolicy. Dla opiekunki przeznaczone są dwa pokoje na piętrze, z własną łazienką i toaletą. W pokoju jest radio, nie ma telewizora. Internet przez WiFi.

W domu nie ma zwierząt, przed domem jest tylko trochę trawy i kwiatów.

Czas wolny bez problemów – przerwa poobiednia i dłuższy czas na regenerację. W odległości ok. 2 km jest kryty basen. Okolice dobre na wędrówki z kijami (Nordic Walking).

Dzieci starszej pani mieszkają dosyć daleko, odwiedzają mamę rzadko. Obecna opiekunka miała okazję ich poznać, i uważa, że – tak jak ich mama – są to przesympatyczni, mili ludzie.

Kogo zapraszamy do aplikowania?

Przede wszystkim panie, które osiągnęły dobry poziom znajomości języka (przynajmniej B2 wg. Goethe-Institut) i mają aktywne prawo jazdy z praktyką. Dom jest dosyć duży, piętrowy. Pomimo bardzo fajnej podopiecznej i dobrych warunków bytowych, nie będzie dobrze się tu czuła osoba, której pokonywanie schodów sprawia problem. Dobre miejsce pracy dla początkujących w opiece lub nauczycielek, które szukają pracy na wakacje.

Chętnie udzielimy dodatkowych informacji – w każdym Oddziale – ale najwięcej szczegółów zna Pani Kasia z Oddziału w Łodzi: ul. Andrzeja Struga 26, 90-513 Łódź, tel. +48 504 922 687

Zapraszamy także do skorzystania przy aplikowaniu z poniższego formularza:


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 504 922 687 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 7352.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork