Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1330 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Koblenz
  • Kod pocztowy: 56068
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Podopieczna niedawno przeszła lekki udar. Ma niedowład lewej ręki. Jest w trakcie rehabilitacji. Do domu przychodzi fizjoterapeutka i ćwiczy ze starszą Panią. Niestety narzeka na ból podczas ćwiczeń lub w momencie gdy opiekunka chce jej pomóc przy wstawaniu lub siadaniu. Jest trochę oporna , nie chce współpracować. Trzeba ją umiejętnie zmotywować. Pojawiły się też pierwsze symptomy demencji. Podopieczna jest jednak spokojna, nie ma tendencji do agresji a wręcz przeciwnie, jest spokojna, wycofana i mało rozmawia. Ze względu na nadwagę ma problemy z poruszaniem się, zdarza się, że traci równowagę i się przewraca. Trzeba jej pomagać w codziennej, porannej i wieczornej toalecie oraz ubieraniu się. W mieszkaniu jest chodzik, podnośnik ułatwiający wstawanie, specjalne uchwyty w łazience oraz nadstawka na toaletę. Profilaktycznie nosi wkładki higieniczne. Warto dopilnować starszą Panią i zadbać o higienę intymną po skorzystaniu z toalety.

Lekarstwa , które zażywa podopieczna przygotowują raz w tygodniu służby medyczne. Do podopiecznej kilka razy w tygodniu do południa przyjeżdża opiekun prawny, w tym czasie opiekunka może odpocząć i wykorzystać czas wolny.

Opiekunka/opiekun ma do swojej dyspozycji pokój, łazienkę i toaletę. Internet jest bezprzewodowy. To zlecenie dla  opiekunki/opiekuna nie palącej papierosy z dobrym niemieckim.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 65 520 47 18 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5658.

Powrót do ofert pracy