Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1400 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Dinslaken
  • Kod pocztowy: 46537
  • Długość zlecenia: 6-8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Informacje o podopiecznej

Spokojna, pobożna starsza pani, miła. Ma niewiele ponad 85 lat, choruje na cukrzycę, nadciśnienie, ma niewielkie objawy demencji. Łagodna, zapominalska, nie jest w żadnym stopniu złośliwa, okazuje wdzięczność za pomoc. Porusza się samodzielnie, z laseczką lub balkonikiem. Kontroluje potrzeby fizjologiczne, przy słabszym dniu trzeba trochę pomóc w łazience (wstać, zdjąć i podciągnąć ubranie). Dużo czyta i dużo śpi. Rano budzi się o różnych porach – pomiędzy 9 a 11, wieczorem ogląda TV do 22 (sama kładzie się spać).

Ramowy plan dnia

Około godz. 7 rano do podopiecznej przychodzą służby medyczne (założenie rajstop uciskowych, insulina). Mają swój klucz, opiekunka nie musi wstawać otwierać drzwi, może spokojnie spać. Podopieczna po przebudzeniu wymaga pomocy przy myciu i ubieraniu.  Po porannej toalecie śniadanie (stały zestaw – bułka z masłem, marmolada, kawa z mlekiem). Po śniadaniu starsza pani lubi posiedzieć sobie w fotelu, opiekunka zajmuje się sprawami domowymi według własnego uznania. Obiad pomiędzy 13 a 14, potem dwugodzinna przerwa poobiednia, około 16 kawa i ciasto.

Podopieczna bardzo lubi słodycze ale ze względu na cukrzycę trzeba racjonalnie traktować temat. Około godz. 18 ponownie przychodzą służby medyczne (zdjęcie rajstop uciskowych, insulina). Kolacja o 18.30 (jakaś kanapka z wędliną lub serem, herbata). Wieczorem podopieczna chętnie ogląda telewizję, można z nią posiedzieć, można iść do swojego pokoju. Wystarczy przygotować łóżko, starsza pani sama się położy.

Noce przesypia spokojnie.

W tym miejscu pracy w opiece bardzo ważne jest prawo jazdy (samochód – nieduży Mercedes z klasyczną skrzynią biegów), ponieważ podopieczną zawozi się do lekarza, do fryzjera itp. Na te wizyty jedzie również córka starszej pani.

Podopieczna lubi od czasu do czasu spacery – na krótki dystans z rolatorkiem, dłuższe wyjścia z wózkiem inwalidzkim.

Informacje organizacyjne

Podopieczna zamieszkuje sama w domu jednorodzinnym, przed domem tylko trawnik, wszystko ładne i zadbane. Dla opiekunki przeznaczono dwa pokoje – sypialnię i pokój dzienny, łazienka i wc do wyłącznego użytku opiekunki. Dostęp do Internetu bezprzewodowy – WiFi. Rower do dyspozycji na czas wolny.

Czas wolny dobrze uregulowany – i codzienne przerwy i dłuższy czas na odpoczynek.

Zakupy i gotowanie należą do opiekunki. Można jechać samochodem ale również podjechać na rowerze czy przejść się pieszo (pieszo do Netto ok. 15 min, Edeka 20 min, Aldi ok. 30 min).  W pobliżu są również piekarnia, rzeźnik i sklepy przemysłowe.

Do Duisburga czy Essen środkami komunikacji publicznej można dojechać w ok. 50 min w jedną stronę.  Do granicy z Holandią ok. 50 km.

Normalne miejsce pracy bez niespodzianek i zbędnych emocji.

Kogo zapraszamy do aplikowania?

Oferta dla pań z rozwiniętą znajomością języka niemieckiego i z prawem jazdy. Dla sympatycznej, niepalącej opiekunki, która przejmie na siebie prowadzenie gospodarstwa domowego dla starszej pani. Zlecenie nie wymaga dużych umiejętności pielęgnacyjnych. Premia letnia nie jest wliczona do podanej stawki – zapytaj, jak uzyskać dodatkowe 150 euro!

Masz pytania?  Chętnie odpowiemy na nie w każdym Oddziale ale najlepiej zna tą ofertę nasza koleżanka Ilona – tel. kom. 664008434.

Zapraszamy do kontaktu lub aplikowania przez poniższy formularz:


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 008 434 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6805.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork