Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1400 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Tübingen
  • Kod pocztowy: 72074
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: nie
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis seniorki

Podopieczna jest po wylewie, na szczęście nie jest sparaliżowana, ma niedowład lewej strony. Potrafi stać o własnych siłach. Potrzebuje pomocy przy wstawaniu, siadaniu aby nie starciła równowagi. Trzeba nią pokierować, mówić po kolei co nalezy zrobić. W domu jest wózek inwalidzki oraz łóżko dla chorych. Na codzień nosi wkładki higieniczne ale z pomoca opiekunki korzysta z toalety. W nocy korzysta z krzesła toaletowego, codziennie  między 5.00 a 6.00 musi za większą potrzebą – opiekunka musi jej pomóc. Wymaga również pomocy przy porannej i wieczornej toalecie, do kąpieli lub prysznica przychodzi Pflegedienst ( służby medyczne). Podopieczna jest wegetarianką, wszystkie posiłki powinny być rozdrobnione. Ma słaby wzrok i słuch. Poza tym jest sprawna intelektualnie. To bradzo miła i sympatyczna osoba.

Warunki bytowe opiekunki oraz organizacja pracy na miejscu

Opiekuna ma do swojej dyspozycji umeblowany pokój z dostępem do bezprzewodowego Internetu. Papierosy można palić na zewnątrz domu, jest ogródek. Czas wolny uregulowany. Co 14 dni przychodzi sprzątaczka. W domu w odrębnym mieszkaniu podopiecznej, mieszka syn, angażuje się wieczorami i w weekendy w opiekę.

Wymagania

Od opiekunki wymagamy mocno komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Mile widziana wegetarianka lub osoba lubiąca dietę wegetariańską.

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5800.

Powrót do ofert pracy