Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Hamburg
  • Kod pocztowy: 22143
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nad kim sprawujemy opiekę ?

Opiekujemy się 93-letnią Panią, która choruje na niewydolność serca, artrozę, cukrzycę oraz zwyrodnienie plamki żółtej oka. Podopieczna ma drobną budowę ciała – waży 55kg i ma 155cm wzrostu. Mimo wieku jest osobą aktywną, sprawną fizycznie i psychicznie. Porusza się samodzielnie lub z niewielką pomocą laski spacerowej, czy chodzika. Zazwyczaj nie potrzebuje też wsparcia przy wstawaniu i siadaniu. Gdy ma słabszy dzień, wystarczy jej podać rękę. Pani korzysta również samodzielnie z toalety, nie nosi pieluszek, ani wkładek higienicznych. Czasami budzi się w nocy, nie przerywa jednak snu opiekunki. Seniorce należy pomagać przy porannej i wieczornej toalecie oraz podczas kąpieli. Trzeba również zwrócić uwagę na dietę starszej Pani (jest diabetykiem). Podopieczna ma słaby wzrok i słuch. Nosi okulary i aparat słuchowy. Nie ma problemów z komunikacją – mówi wyraźnie.

Starsza Pani lubi oglądać telewizję, czytać książki i grać w gry planszowe z opiekunką. Jest komunikatywną, aktywną i miłą osobą.

Warunki mieszkaniowe i organizacja pracy

Opiekunka mieszka wraz z podopieczną w domu jednorodzinnym, podzielonym na dwa osobne mieszkania. Odrębne piętro zajmuje jej córka z mężem. Opiekunka ma do swojej dyspozycji umeblowany pokój z dostępem do Internetu i TV. Jest osobna łazienka i toaleta. W pomieszczeniach mieszkalnych jest położony śliski, drewniany parkiet. Opiekunka powinna zabrać ze sobą obuwie sportowe, które będzie zakładać do chodzenia po domu. W klapkach, czy papciach można się pośliznąć i upaść.

Starsza Pani nie wymaga stałej opieki, w czasie przerwy poobiedniej można wybrać się na spacer lub zwiedzanie miasta. Dłuższy czas wolny warto omówić z córką podopiecznej na miejscu. Rodzina chętnie przejmuje opiekę, gdy opiekunka wypoczywa.

Sklepy są w pobliżu. Na zakupy można pójść pieszo lub podjechać samochodem (na miejscu jest samochód z automatyczną skrzynią biegów).

Wymagania

Od opiekunki wymagamy bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego. Poszukujemy osoby, która nie pali papierosów. Mile widziana sympatyczna, cierpliwa i spokojna opiekunka.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 698 909 075 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5817.

Powrót do ofert pracy