Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1327 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Bad Säckingen
  • Kod pocztowy: 79713
  • Dostęp do Internetu: nie
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

 

Opis osoby podopiecznej

Starsza pani jest osobą samodzielną. Wszystkie czynności związane z poranną i wieczorną toaleta wykonuje sama. Potrafi się sama ubrać. Nie nosi pieluszek. Ma endoprotezy biodrowe, porusza się z pomocą rolatorka. Jest sprawna intelektualnie, dobrze widzi, słyszy, porozumiewa się, nie ma kłopotów z pamięcią. Potrzebuje opiekunki/opiekuna do pomocy w prowadzeniu gospodarstwa domowego.  Podopieczna jest bardzo sympatyczną osobą, mieszka sama w domu wielorodzinnym. Lubi oglądać telewizję, wyjść do restauracji, kawiarni. W nocy czasami się budzi ale nie wymaga to interwencji opiekuna. Starsza pani może zostać sama podczas przerwy opiekunki/opiekuna. Dwa razy w tygodniu jeździ z opiekunką/opiekunem na wizyty do logopedy.

 

Dla opiekunki/opiekuna zapewnione bardzo dobre warunki bytowe: osobne mieszkanie z własną łazienką i toaletą .Internet w trakcie organizacji. Dużo wolnego czasu, codziennie od 13.00 do 15.30. Można pojeździć rowerem po atrakcyjnej miejscowości. Do dyspozycji auto z automatyczną skrzynią biegów.

Na to zlecenie wymagana jest dobrą znajomością języka niemieckiego,  z prawem jazdy, która nie pali papierosów.

Premia świąteczna w CareWork – proste zasady!

https://www.carework.pl/aktualnosci/kadry-i-place/premia-swiateczna-w-carework-proste-zasady/

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 664 008 434 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5875.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork