Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1120 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Kamp-Lintfort
  • Kod pocztowy: 47475
  • Długość zlecenia: 3 tygodnie
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

PRACA W OPIECE W OKRESIE ŚWIĄTECZNYM Z PREMIĄ !

Podopieczny ma 96 lat , jest dobrze zbudowany, kiedyś grał w tenisa i kręgle. Obecnie lubi spacerować. Od ponad roku jest wdowcem, jego żona była również naszą podopieczną. Ze względu na operację biodra oraz sędziwy wiek, porusza się przy pomocy balkonika . Na dłuższe „wycieczki” wybiera wózek inwalidzki. Ma też niewielkie kłopoty z ciśnieniem i zdarza się, że jest rozkojarzony. W toalecie czy ubieraniu wykorzystuje swoje własne siły ale trzeba mu w tych czynnościach pomagać. Ta pomoc jest też potrzebna przy wstawaniu / podnoszeniu się. Pan cierpi na chroniczne zatwardzenia. Pieluszki nosi profilaktycznie. Noce przesypia bez konieczności wstawania chociaż jakiś czas temu stracił bliską osobę i budził się w nocy.

Służby medyczne dwa razy w tygodniu przejmują czynności związane z kąpielą, prysznicem. Opiekunka musi uważnie słuchać ponieważ Pan mówi trochę niewyraźnie, kondycja słuchu też nie jest już najlepsza, nosi aparat słuchowy. Posiłki muszą być pokrojone w drobne kawałki i należy przypominać o piciu. Pan nie lubi drobiu !

WARUNKI BYTOWE I ORGANIZACJA PRACY W OPIECE

Miejscem pobytu jest domek jednorodzinny z dużym ogrodem, w którym opiekunka w razie ładnej pogody może spędzać czas wolny. Ustalone godziny to 2-3 każdego dnia oraz 2 x w tygodniu po 4 godziny. Codziennie też po godz. 20 – tej opiekunka ma już zapewniony spokój. Do dyspozycji obszerny, dobrze wyposażony pokój z TV. Własna łazienka +Dostęp do internetu i tanich połączeń do kraju. Rodzina życzy sobie aby opiekunka dojechała na miejsce busikiem pod same drzwi.

W okolicy jest bardzo ładny park Freizeitpark Pappelsee (topolowy park), można wybrać się na wycieczkę rowerową.

OCZEKIWANIA W STOSUNKU DO OPIEKUNKI

Opiekunka powinna dobrze gotować i piec. Prawo jazdy tez jest istotne. Na miejscu jest rower i Mercedes klasy S z automatyczną skrzynia biegów, przydatny w robieniu zakupów czy wizyt u lekarza.

Opiekunka powinna być osobą inteligentną, komunikatywną i empatyczną. Nie może palić papierosów. Niemiecki powinien być dobry lub mocno komunikatywny.

Premia za pracę w okresie świątecznym i noworocznym to aż 288 Euro netto ! Premia przysługuje bez żadnych obwarowań i dodatkowych wymagań!

Sprawdź ogólne informacje na temat obowiązków w pracy w opiece i warunków zatrudnienia w CareWork.  Mamy pracę nie tylko w okresie świątecznym!


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 3563.

Powrót do ofert pracy