Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1200 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Paderborn
  • Kod pocztowy: 33098
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis osoby podopiecznej

Opieki wymaga 87 letnia kobieta. Jej główną dolegliwością  są problemy z poruszaniem się. Cierpi na artrozę. Po domu porusza sie za pomocą podwyższonego rolatora, tak aby ramiona mogły swobodnie oprzeć się na podpórkach. Codziennie maszeruje po domu około 7 razy tak aby utrzymac formę. Niechętnie wychodzi z domu ,przeszkadzają jej w tym schody , które stanowią dla nie barierę. Syn rozważa zamontowanie specjalnej rampy. W domu jest też wózek inwalidzki, nakładka na toaletę oraz specjalne krzesło toaletowe. W większości radzi sobie sama jednak trzeba jej podać rękę przy wstawaiu z wózka czy łożka oraz pomóc usiąść. Jest bardzo pedantyczna , na poranną toaletę jest w stanie poświęcić dwie godziny. Sama sobie myje buzię, zęby, przód i górę. Opiekunka myje plecy i dół. Do mycia używa aż sześciu różnych myjek , każda do innej części ciała. ma założony cewnik moczowy w powłokach brzusznych, zażywa też heparynę w lekach. Syn jest lekarzem rodzinnym więc nadzoruje stan podopiecznej, odwiedza ją praktycznie codziennie. Dzięki cewnikowi, noce są spokojne, pani przesypia je bez zakłóceń. Jest w bardzo dobrej formie psychicznej, nie ma problemów z pamięcią, jest aktywna, lub rozmowy przez telefon, czytać książki, oglądać telewizję, posłuchać muzyki.

Podopieczna je samodzielnie posiłki i nie ma jakiś upodobań ale chce decydować sama o tym co będzie na obiad. Do tej pory bardzo lubiła mrożone dania gotowe albo pizzę teraz obecna na zleceniu opiekunka stara się wprowadzić powoli zmiany na lepsze.

Wieczorami, ok. godziny 20:00 opiekunka daje podopiecznej pedały do ćwiczeń i tak przez pół godz. podopieczna się gimnastykuje, potem ogląda TV a ok 23:30 idzie spać.

Warunki bytowe opiekunki oraz organizacja pracy na miejscu.

Sa dwa pokoje, 1 sypialnia- przytulna i warunki bardzo ładne i 1 pokój dzienny – ładny i czysty.  Jest osobna toaleta a łazienka jest wspólna.

Zakupy- mniejsze zakupy robi opiekunka, większe zakupy robi znajoma rodziny.

Czas wolny- codziennie po 2 godziny i raz w trygodniu 8 godzin lub 2 x po 4 godziny -do ustalenia.

Raz w tygodniu przychodzi sprzątaczka, która pomaga w utrzymaniu czystości w domu.

Oczekwiania

Od opiekunki oczekujemy dobrej lub komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Mile widziana opiekunka niepaląca papierosy.

Przy komunikatywnej znajomości proponujemy stawkę 1100 EUR a przy dobrej 1200 EUR + premię noworoczną w wysokości 85 EUR brutto.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5933.

Powrót do ofert pracy