Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1400 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Hamburg
  • Kod pocztowy: 22043
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis oferty

Sprawujemy opiekę nad 90-letnią Panią, która chorowała na raka jelit. Seniorka przeszła operację skrócenia jelita, której następstwem są chroniczne biegunki. U starszej Pani zdiagnozowano również chorobę Alzheimera. Stosuje odpowiednie leki, bywa jednak zdezorientowana i nadpobudliwa. U podopiecznej występuje zaburzenie rytmu dnia i nocy. W porze nocnej jest zazwyczaj bardzo aktywna. W ciągu dnia odpoczywa i nadrabia przerwany sen. Na miejscu jest już opiekunka, która od dłuższego czasu współpracuje z rodziną. Obie Panie powinny pracować na zmianę – jedna z pań przejmie opiekę w ciągu dnia, druga pani będzie wspierała seniorkę w nocy.

Podopieczna porusza się za pomocą chodzika. Jej chód jest niepewny. Chętnie dba o higienę osobistą, wymaga jednak wsparcia podczas czynności związanych z poranną i wieczorną toaletą oraz podczas kąpieli. Ze względu na przewlekłe problemy z biegunkami nosi pieluchomajtki.

Samodzielnie spożywa posiłki. Nosi okulary i aparaty słuchowe. Nie ma problemów z porozumiewaniem się. Komunikacja przebiega z reguły poprawnie.

Starsza Pani ma nieco trudny charakter. Lubi zaznaczyć, że to ona „rządzi” w domu. Asertywna i rezolutna opiekunka, która nie będzie brała do siebie uwag podopiecznej na pewno poradzi sobie na tym zleceniu.

W mieszkaniu przygotowano pokój dla opiekunki. Jest również osobna toaleta i łazienka. Można korzystać z Internetu (WiFi). Przerwy najlepiej omówić po dotarciu na zlecenie w porozumieniu z rodziną i stałą opiekunką, która jest na miejscu. Sklepy są w pobliżu. Na zakupy można wybrać się pieszo. Większe sprawunki są dostarczane do domu.

Oczekiwania wobec opiekunki

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia w opiece nad osobami starszymi.

Premia Świąteczna

Premia Świąteczna za pracę w Wielki Piątek oraz Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny! 85 EURO brutto za każdy dzień. Dodatkowe 255 EURO brutto może być Twoje!


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 602 706 521 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6156.

Powrót do ofert pracy