Szczegóły ogłoszenia

  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Gütersloh
  • Kod pocztowy: 33330
  • Długość zlecenia: 8
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Nasza podopieczna przeszła wylew po, którym miewa napad padaczki. Z informacji rodziny jak i opiekunek wiemy, iż są to rzadkie zjawiska, które są nagłe i grożą podopiecznej upadkiem i obrażeniami. Podobno duży i pozytywny  wpływ na jej stan zdrowia ma dobrze zbilansowana dieta, regularnie spożywane posiłki jak i przyjmowanie odpowiedniej ilości płynów oraz  lekarstw o stałych porach. Podopiecznej należy zapewnić komfort psychiczny, poczucie bezpieczeństwa i otoczyć profesjonalną opieką. Wymaga pomocy przy kąpieli i prysznicu. Po domu oraz na spacerze porusza się za pomocą rolatora. W pełni kontroluje swoje potrzeby fizjologiczne i samodzielnie korzysta z toalety. Aby w pełni ułatwić podopiecznej swobodne poruszanie się i funkcjonowanie, w domu jest winda przyschodowa, specjalne uchwyty w łazience, krzesełko w kabinie prysznicowej i nakładka na toaletę.

Dużo przyjemności sprawia jej przebywanie w ogrodzie, czytanie, gotowanie, robótki na drutach, spacery no i od czasu do czasu wyjścia do restauracji i kawiarni.  Jest osobą nieufną czuje się zdominowana. Należy być wobec niej zdecydowanym ale nie nachalnym. Trzeba zawsze dać starszej pani poczucie, iż jej zdanie się liczy.

Dla opiekunki/opiekuna został przygotowany pokój z dostępem do własnej toalety i łazienki. Jest Internet, rower, samochód z automatyczną skrzynią biegów. Na zakupy można pojechać i jednym i drugim.

Czas wolny gwarantowany  ale do omówienia na miejscu z rodziną i zmienniczką.

Synowie odwiedzają mamę w weekendy średnio raz na 14 dni, raz w tygodniu starsza Pani ma odwiedziny znajomych.

Od opiekunki oczekujemy dobrej znajomości języka niemieckiego oraz prawa jazdy i umiejętności prowadzenia samochodu z automatyczną skrzynią biegów.


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 6442.

Powrót do ofert pracy

© 2015-2019 Praca w opiece w Niemczech od zaraz – CareWork