Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1300 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Mainz
  • Kod pocztowy: 55120
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

OPIEKUN OSÓB STARSZYCH DLA NASZEJ PODOPIECZNEJ

Potrzebny jest opiekun osób starszych dla pani (85 lat, 159 cm, 83 kg), z lewostronnym  niedowładem po wylewie, porusza się samodzielnie przy pomocy laseczki czteropunktowej. Seniorkę trzeba trochę asekurować podczas poruszania się ale nie ma dźwigania.   Wymaga pomocy przy myciu, ubieraniu, rozbieraniu, kąpieli. Pani jest w stanie samodzielnie wykonać poranną toaletę przy umywalce. Kontroluje potrzeby fizjologiczne, korzysta z krzesełka toaletowego w nocy i z łazienki w ciągu dnia.  Pani cierpi na refluks żołądkowy, nie stosuje żadnej diety, lubi kuchnię niemiecką. Jest sprawna umysłowo. Jak wiele osób starszych uwielbia narzekać na zdrowie. Miewa wysokie skoki ciśnienia oraz bóle fantomowe, wymyśla choroby.  Na pewno odczuwa dolegliwości bólowe po lewej stronie.

WARUNKI BYTOWE I ORGANIZACJA PRACY W OPIECE

Opiekun ma do swojej dyspozycji dwa pokoje na pierwszym piętrze z zapleczem sanitarnym do wyłącznego użytku (łazienka i WC)

Można korzystać z telefonu, jest dostęp do Internetu.

Czas wolny codziennie od 13.00 do 15.00 oraz dwa razy po 4 godziny. Można również pojechać z podopieczną z wizytą do rodziny w celach czysto towarzyskich. Do sklepu na zakupy najlepiej pojechać rowerem. Papierosy można palić na zewnątrz domu.

2x w tygodniu seniorka jeździ na terapię zajęciową, opiekun często zostaje z nią jako partner do gry w karty.

Niewątpliwą zaletą tego miejsca pracy jest lokalizacja praktycznie w centrum Mainz (Moguncja).

Na miejscu jest w tej chwili nasz opiekun, który chętnie przekaże wszelkie informacje i wprowadzi w bieżące obowiązki.

 

OCZEKIWANIA W STOSUNKU DO OPIEKUNA

Szukamy sympatycznego, kulturalnego pana z dobrą znajomością języka niemieckiego, który ma doświadczenie w pracy jako opiekun osób starszych. Prawo jazdy nie jest wymagane. Opiekun powinien angażować podopieczną w przygotowanie posiłków, dotrzymywać jej towarzystwa, okazać zainteresowanie, porozmawiać.  Opiekun powinien być serdeczny, z poczuciem humoru, cierpliwy i odpowiedzialny. Mile widziane zdolności kulinarne.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistego z dowolnie wybranym biurem CareWork!

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 666 018 151 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5075.

Powrót do ofert pracy