Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1200 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: 91322
  • Kod pocztowy: Gräfenberg
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis podopiecznej

Starsza Pani ma 90 lat, 50kg/155 cm wzrostu. Mieszka sama w domku z trawnikiem na wsi. Nieopodal mieszka jej przyjaciółka, która się o nią troszczy. Pani jest diabetykiem. W wyniku zerwania mięśnia prawej ręki, mięśnie są bardzo osłabione i nie ma siły sprawnie nią poruszać. Ze względu na sędziwy wiek, porusza się trochę niepewnie j jest ogólnie osłabiona. Poza tym jest sprawna i samodzielna. Sama się myje – należy jej tylko towarzyszyć ,w łazience są specjalne uchwyty. Potrafi się również rozebrać i ubrać. Nie nosi pieluszek, korzysta z toalety. Nie ma problemów ze snem, przesypia spokojnie całe noce. Przygotowane posiłki, szczególnie mięsne, należy drobno pokroić, rozdrobnić. Podopieczna nie stosuje żadnej diety. Ma dobry słuch, wzrok. Wszystko doskonale rozumie i dobrze się dogaduje z opiekunką. Zdarza jej się coraz częściej o czymś zapomnieć. Jest osobą raczej spokojną, pogodną a czasami depresyjną. Jakiś czas temu straciła bliską osobę. Uwielbia zwierzęta. Ma aż 10 kotów, które potrafią nieźle narozrabiać i nabałaganić. Lubi czytać, rozmawiać przez telefon. Jest towarzyska, chętnie spotyka się ze znajomymi lub przyjmuje ich u siebie w domu. Nie lubi samotności , często bywa smutna.

Warunki mieszkaniowe ,organizacja pracy oraz oczekiwania wobec opiekunki

Opiekunka ma na miejscu do dyspozycji własny, wyposażony pokój i Internet. Łazienka wraz z toaletą są do wspólnego użytku. Czas wolny opiekunka ustala z podopieczną ale z reguły nie ma problemu. Opiekunka prowadzi całe gospodarstwo domowe. Sprząta, pierze pranie, gotuje, robi zakupy . Do sklepu najlepiej podjechać samochodem. W domu nie pali się papierosów.

Wymagamy dobrego bądź mocno komunikatywnego języka niemieckiego. Opiekunka powinna być pogodna i wesoła tak aby rozweselić starszą Panią i spowodować, że każdy kolejny dzień miał sens. Zdolności kulinarne są mile widziane. Ważne jest również prawo jazdy. Opiekunka powinna lubić koty – trochę ich tam jest. Dojazd do Niemiec do starszej Pani, małym busikiem pod sam dom. W obowiązki wprowadzi Panią opiekunka , która jest na miejscu.

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 604 199 425 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4776.

Powrót do ofert pracy