Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1350 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Stuttgart
  • Kod pocztowy: 70597
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: kobieta i mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 3

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis podopiecznych:

Starszy Pan ma 94 lata i jak na swój wiek cieszy się dobrym zdrowiem i samopoczuciem. Nie wymaga żadnej opieki, sam załatwia swoje potrzeby fizjologiczne, przebiera się i myje. Porusza się samodzielnie. Jedynym wsparciem jest laska. Oczywiście trzeba dla niego gotować oraz dbać o czystość w jego otoczeniu.

Żona podopiecznego jest o 10 lat młodsza. To szczupła i niezbyt wysoka osoba. Niestety jest stan zdrowia jest gorszy. Pani choruje na demencję. Wymaga stałej opieki i uwagi. Nie jest agresywna i nie ma jeszcze tendencji do uciekania. Jest absorbująca zarówno w ciągu dnia jak i w nocy, zdezorientowana w miejscu i czasie. Rozumie, co się do niej mówi, jednak ze względu na problemy z pamięcią krótkotrwałą, szybko zapomina. Chętne się myje, ale trzeba jej przypilnować. Potrzebuje wskazówek i pomocy w ubieraniu, spożywaniu posiłków oraz napojów. Nosi pieluszki, które sama sobie zmienia. Z toalety również korzysta samodzielnie. Noce są niezbyt spokojne. Pani budzi się dwu, trzykrotnie w ciągu nocy. Jeżeli na korytarzu pali się światło, sama znajdzie drogę do toalety. Pomimo wszystko wskazana jest obecność opiekunki. Podczas ładnej pogody lubi spędzać czas w ogrodzie i na spacerach. W zimowo-jesienne dni chętnie gra w gry towarzyskie, czyta i ogląda telewizję. To raczej miła, spokojna i wycofana osoba.

Warunki mieszkaniowe, organizacja pracy oraz oczekiwania wobec opiekunki:

Opiekunka ma dla siebie wydzieloną część w mieszkaniu. Toaleta jak i łazienka są do wspólnego użytku. Jest Internet, rower. Sklepy są w pobliżu. Duże zakupy przejmuje syn, który co dwa tygodnie przyjeżdża na tydzień do rodziców. Wtedy chętnie pomaga w opiece nad matką. Opiekunka ma dobrze uregulowany czas wolny, który może spędzić w mieście. Czasami syn podwozi opiekunkę w ciekawe miejsce w jej czasie wolnym. Do zadań opiekunki należy gotowanie, pranie, sprzątanie. Największą uwagę powinna skupić na starszej Pani i poświęcać jej sporo uwagi. Ze względu na pracę nocną opiekuna może odespać braki w ciągu dnia.

Wymagamy dobrej lub mocno komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Doświadczenie w opiece nad osobami z demencją będzie dodatkowym atutem. Papierosy można palić na zewnątrz. Dojazd na miejsce dużym autokarem na dworzec główny, z którego odbiera opiekunkę syn.

 


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 604 199 425 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 4264.

Powrót do ofert pracy