Szczegóły ogłoszenia

  • Wynagrodzenie netto: 1100 EUR netto / miesiąc
  • Termin rozpoczęcia zlecenia:
  • Miejsce pracy: Neidlingen
  • Kod pocztowy: 73272
  • Długość zlecenia: 8 tygodni
  • Dostęp do Internetu: tak
  • Sklepy w pobliżu: tak
  • Płeć podopiecznego: mężczyzna
  • Liczba osób w gospodarstwie domowym: 1

Lokalizacja

Opis ogłoszenia

Opis podopiecznego

Na opiekunkę czeka 98 letni, samotnie mieszkający starszy Pan. Jest sprawny fizycznie, porusza się niepewnie za pomocą balkonika. Należy podać mu rękę przy wstawaniu, towarzyszyć na spacerach. Chętnie się myje ale należy mu pomóc w porannej i wieczornej toalecie lub gdy zajdzie potrzeba kąpieli.

Ze względu na chore serce miewa zawroty głowy. Pojawiły się też pierwsze oznaki lekkiej demencji.

W nocy czasami się przebudzi ale nie wymaga to interwencji opiekunki.

Samodzielnie korzysta z toalety, nie nosi pieluszek. Dobrze widzi i słyszy. Wszystkie przygotowane posiłki; śniadania, obiady, podwieczorki i kolacje muszą być rozdrobnione lub zmiksowane. UWAGA !!! Pan nie znosi czosnku i ostrych przypraw !

Ogólnie podopieczny jest osobą aktywną, rozmowną, niekiedy lekko rozdrażnioną ale tylko wtedy gdy ktoś nie rozumie co mówi. Pan posługuje się dialektem.

Chętnie spotyka się z rodziną i znajomymi. Lubi gry towarzyskie, pogawędki i spacery. Pan ma 90 kg i 1,80 cm wzrostu.

 

Warunki bytowe opiekunki oraz wymagania

Opiekunka zamieszkuje wspólnie z podopiecznym w domku jednorodzinnym z trawnikiem. Jej część mieszkalna znajduje się na drugim piętrze. Jest sypialnia, mały pokoik gościnny z telewizorem, łazienka oraz toaleta. Jest dostęp do Internetu oraz można korzystać z telefonu.

Czas wolny codziennie od 13.00 do 15.00 oraz raz w tygodniu 8 godzin. Rodzina podopiecznego proponuje wolny czas spędzić aktywnie np. na spacerach , joggingu, wycieczkach rowerowych lub przejażdżce do Stuttgartu np. tramwajem (S-Bahn) czy autobusem do Kirchheim. To przepiękna okolica.

Córka podopiecznego mieszka w odległości 10 km .

Sklepy są blisko, na miejscu jest i rower i samochód więc można samemu zdecydować co wybrać.

Od opiekunki wymagamy dobrej lub mocno komunikatywnej znajomości języka niemieckiego. Mile widziane prawo jazdy . Papierosy można palić na zewnątrz domu.

Opiekunka powinna być komunikatywna, mieć przyjazny stosunek do przyrody i natury oraz cierpliwa i odpowiedzialna.

Jeżeli zdecydujesz się na pracę z CareWork w Wielki Piątek, Niedzielę i Poniedziałek Wielkanocny, za każdy z tych dni otrzymasz specjalny dodatek wielkanocny


Interesuje Cię nasza oferta?
Prześlij nam swoje zgłoszenie!

*ZGODA REKRUTACYJNA. Wyrażam zgodę̨ na przetwarzanie przez Carework24 Sp. z o.o. Sp. k. (KRS 0000562201), Carework Sp. z o.o. Plus Sp. k. (KRS 0000651140), GKT Sp. z o.o. (KRS 0000491645), GKT Serwis Sp. z o.o. (KRS 0000249722) moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska, daty urodzenia, miejsca zamieszkania, adresu poczty elektronicznej (e-mail), numeru telefonu, znajomości języka niemieckiego oraz doświadczenia zawodowego, preferencji dotyczących zatrudnienia do celów przyszłych rekrutacji w tym przesyłania mi ofert pracy przez kontakt za pośrednictwem poczty elektronicznej (e-mail), sms, telefonu (to znaczy przez wykorzystanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących).

Możesz także zadzwonić pod nr telefonu stacjonarnego 61 662 10 81 lub 32 336 90 60 od poniedziałku do piątku w godz. 9-17 lub napisać e-mail na adres rekrutacja@carework.pl

Zgłoszenia można również wysłać SMS pod numer 696 814 159 – oddzwonimy.

Uwaga! W treści zgłoszenia SMS i wiadomości e-mail nie zapomnij wpisać nr oferty: 5488.

Powrót do ofert pracy